Noskaidrota Latvijā skaistākā un ilgtspējīgākā saimniecība

Komentāri
Noskaidrota Latvijā skaistākā un ilgtspējīgākā saimniecība

Jau septīto gadu noslēdzies par tradīciju kļuvušais ”Skaistākās lauku saimniecības” konkurss, kurā galveno nomināciju – ”Skaistākā lauku saimniecība 2017” – saņēma Grasbergu ģimene no Zilūžu saimniecības Kocēnu novadā.

Svinīgā pieņemšanā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ivetas Vējones kundzes balvas un atzinības šogad saņēmušas kopumā 10 saimniecības no Jelgavas, Kocēnu, Kuldīgas, Ķekavas, Naukšēnu, Rucavas, Skrīveru, Smiltenes un Vecpiebalgas novadiem.

”Cik prasmīgi mēs spēsim izmantot Latvijas lauku dotās iespējas, tik veiksmīgi attīstīsies Latvija. Prieks par saimniekiem, kuri sakārto ne tikai savas lauku sētas, bet ar savu pienesumu rūpējas arī par visu valsti. Īpaši gribu pateikties tām saimniecībām, kurās redzam dzīvojam un strādājam dažādas paaudzes. Tā mēs ieaudzinām savos bērnos mīlestību uz darbu, mīlestību uz Latviju,” stāsta konkursa ”Skaistākā lauku saimniecība” patrons Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

”Skaistākā lauku saimniecība 2017” nominācijas ieguvēji – Grasbergu ģimene no Zilūžu saimniecības Kocēnu novadā:

”Food Union” speciālās balvas ”Ilgtspējīgākā saimniecība 2017” ieguvēji – Lipartu ģimenei no Laipniekiem Rucavas novadā:

Žurnāla ”Ievas Māja” speciālās balvas ”Straumēnu gara mantinieki 2017” ieguvēji – Marģera un Silvas Funka no saimniecības Kaņepvērpji Kuldīgas novadā:

Lasi vēl