Nosauktas Latvijas skaistākās lauku saimniecības

Komentāri

Rīgas pilī otrdien, 24. oktobrī, pulcējās skaistāko Latvijas lauku saimniecību saimnieki. Par skaistāko un veiksmīgāko saimniecību atzīta Grasbergu ģimenes zemnieku saime ”Zilūži”, kas ar piena ražošanu un pārstrādi darbojas jau otrajā paaudzē.

Šobrīd ferma izaugusi līdz 400 govīm, un saimniecība savā produkcijas klāstā piedāvā, sākot ar pienu un kefīru un beidzot ar jogurtu un saldējumu. Produktu radīšanā izmanto pašu saimnieku īpašās receptes. Šobrīd ģimenes saimniecības grožus pārņēmis vecākais dēls Jānis, kurš stāsta, ka ģimene šo biznesu aizsākusi 1991. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Grasbergs
Z/S ”Ziluži” saimnieks

Tai vietā, kur mēs esam, nebija nekā īsti, tur bija māja, šis te ezers un tad lēnām, pa solītim esam visu iekopuši, un tas ir gandrīz vai 30 gadu darbs. Vecāki ir tie, kas kultivēja šo te, ka vajag skaistumu ieviest, es esmu tas, kas ir tendēts uz ražošanu, bet tagad ir ļoti liels prieks par to, ka arī apkārtējie novērtē to, ko mēs darām.

Balvu “Ilgtspējīgākā saimniecība 2017” ieguva – Lipartu ģimene no “Laipniekiem” Rucavas novadā.

Tikmēr speciālā balva “Straumēnu gara mantinieki” pasniegta saimniecībai “Kaņepvērpji” Kuldīgas novadā.

Svinīgā pieņemšanā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ivetas Vējones kundzes atzinību šogad saņēmušas kopumā 10 saimniecības.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl