Nosauktas Latvijas skaistākās lauku saimniecības

Komentāri

Rīgas pilī otrdien, 24. oktobrī, pulcējās skaistāko Latvijas lauku saimniecību saimnieki. Par skaistāko un veiksmīgāko saimniecību atzīta Grasbergu ģimenes zemnieku saime ”Zilūži”, kas ar piena ražošanu un pārstrādi darbojas jau otrajā paaudzē.

Šobrīd ferma izaugusi līdz 400 govīm, un saimniecība savā produkcijas klāstā piedāvā, sākot ar pienu un kefīru un beidzot ar jogurtu un saldējumu. Produktu radīšanā izmanto pašu saimnieku īpašās receptes. Šobrīd ģimenes saimniecības grožus pārņēmis vecākais dēls Jānis, kurš stāsta, ka ģimene šo biznesu aizsākusi 1991. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Grasbergs
Z/S ”Ziluži” saimnieks

Tai vietā, kur mēs esam, nebija nekā īsti, tur bija māja, šis te ezers un tad lēnām, pa solītim esam visu iekopuši, un tas ir gandrīz vai 30 gadu darbs. Vecāki ir tie, kas kultivēja šo te, ka vajag skaistumu ieviest, es esmu tas, kas ir tendēts uz ražošanu, bet tagad ir ļoti liels prieks par to, ka arī apkārtējie novērtē to, ko mēs darām.

Balvu “Ilgtspējīgākā saimniecība 2017” ieguva – Lipartu ģimene no “Laipniekiem” Rucavas novadā.

Tikmēr speciālā balva “Straumēnu gara mantinieki” pasniegta saimniecībai “Kaņepvērpji” Kuldīgas novadā.

Svinīgā pieņemšanā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ivetas Vējones kundzes atzinību šogad saņēmušas kopumā 10 saimniecības.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl