“Norullēja biļetes…” aculieciniece sašutusi par redzēto Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības vietā

10 komentāri

Sestdien, 3. martā, no plkst. 11 sākusies “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā tirdzniecībā tiks tirgotas 95 230 biļetes uz 19 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem.

Kāda aculieciniece sociālajā tīklā “Facebook.com” publicējusi video un pauž sašutumu par biļešu tirdzniecības vietā notiekošo. Publicētajā video redzams, kā kāda sieviete no atvilktnes izņem rullī savītas biļetes un ieliek tās somā.

“Es parasti šeit neko skaļi nesaku, bet šoreiz laikam nevar klusēt! Kā jau liela daļa tautiešu, šo rītu pavadām Dziesmusvētku biļešu rindā. Rindā, kurā pavadītas 24 stundas. Atverot kasi “Sky&More” lielveikalā, “Biļešu paradīzes” meitenes norullēja aptuveni 200 biļetes mistiskām vajadzībām! Tieši cik godīgā sabiedrībā mēs dzīvojam?” raksta aculieciniece.

Kā portālam Skaties.lv skaidro XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, svētku organizatori ir informēti par “Facebook.com” publicēto video un apstākļu noskaidrošanai ziņojuši par to “Biļešu paradīzei”.

Inga Vasiļjeva
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja

Esam nosūtījuši video “Biļešu paradīzei”. Tālāk gaidīsim komentārus. Skaidrosim to kopā ar SIA “Biļešu Paradīze” un sniegsim to arī plašākai sabiedrībai.

Mēs ļoti aicinām visus cilvēkus, kuri redz vai viņiem šķiet, ka notiek kaut kas nesankcionēts vai nelikumīgs, noteikti rakstīt mums par to iesniegumu. Tas mums ir tāds labs pamats, kā mēs tālāk varam risināt sarunas ar biļešu tirdzniecības pakalpojumu piedāvātāju.

Pēc plkst. 20 Vasiļjeva informē, ka svētku organizatori šobrīd fiksējuši visus problēmjautājumus, uz kuriem lūgs “Biļešu paradīzi” sniegt komentārus un paskaidrojumus. Ar “Biļešu paradīzi” portālam Skaties.lv pagaidām nav izdevies sazināties.

Aculiecinieces ieraksts sociālajā tīklā “Facebook.com”

Kā informē Vasiļjeva, kopumā pirmajā Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības stundā jeb līdz sestdienas plkst.12 pārdotas 12 654 biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. No visām pārdotajām biļetēm internetā nopirkts 41,51%. Elektroniskajā rindā uz šo brīdi iestājušies 69 240 cilvēku.

Uz 5.jūlijā Daugavas stadionā gaidāmo deju lieluzveduma “Māras zeme” ģenerālmēģinājumu līdz plkst.12 pārdotas 1356 biļetes, bet uz pašu lieluzvedumu 6.jūlijā un 7.jūlijā pārdotas attiecīgi 1817 un 2600 biļetes. Uz 7.jūlijā gaidāmo svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē pārdotas 540 biļetes, bet uz pašu noslēguma koncertu 8.jūlijā – 5975 biļetes.

Vasiļjeva aicināja visus, kas pērk biļetes internetā, būt pacietīgiem, kā arī atgādināja, ka katrs pieprasījums “Biļešu paradīzes” interneta veikalam automātiski tiek uzņemts elektroniskajā rindā, par ko liecinās paziņojums uz ekrāna.

10 komentāri