Komentāri

Sludinājumu portālos arvien biežāk parādās darba piedāvājumi, kur iedzīvotājiem tiek solīta laba peļņa tirdzniecības biznesā, nedarot gandrīz neko. Zinot vai nezinot patieso dažādu preču izcelsmi, vairāki Latvijas iedzīvotāji kļuvuši par zagtu mantu tirgotājiem, iesaistoties starptautisku noziedznieku tīklos.

Ekonomikas policijas telpas kopš pagājušā gada nogales ir piekrautas ar dažādām vērtīgām precēm – fotoaparātiem, tālruņiem, televizoriem, mūzikas iekārtām, apģērbu un citām lietām. Tās visas konfiscētas cilvēkiem, kuri nolēmuši Latvijā palīdzēt realizēt Vācijas interneta veikalos izkrāptas preces. Tās visas iegūtas, nozogot kredītkaršu datus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Izmantojot starptautiskus sakarus, policija, protams, meklēs krāpniekus, taču šajā lietā ir viena liela problēma – ir gandrīz bezcerīgi atrast cietušos. Proti, cilvēki, kuru konti bijuši apzagti, jau saņēmuši kompensācijas no bankām, savukārt banku nauda ir apdrošināta, bet interneta veikaliem par precēm ir samaksāts.

Nelegāli iegūtās mantas tagad kļūs par Latvijas valsts īpašumu un tiks izsolītas vai likvidētas. Policisti aicina iedzīvotājus neiesaistīties šādās afērās, jo viegla peļņa par starpniecību var beigties ar kriminālu sodāmību. Savukārt potenciālajiem mantu pircējiem jāatceras, – pērkot zagtas preces, jūs kļūstat par nozieguma atbalstītāju, bet, ja ar nopirkto lietu kaut kas notiks, skaidrs, ka garantija šādā gadījumā nedarbosies.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl