Nolaižas “pēdējā” airBaltic lidmašīna no Ēģiptes; vairāki latvieši iestrēguši Šarmelšeihā

0 Komentāru
Nolaižas “pēdējā” airBaltic lidmašīna no Ēģiptes; vairāki latvieši iestrēguši Šarmelšeihā
Skaties.lv

Šovakar, 8. novembra, vakarā Rīgas lidostā tiek gaidīts otrais un pēdējais aviokompānijas airBaltic tūristu reiss no Šarmelšeihas, portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija liecina – vairāki tūristi no Latvijas vēl aizvien ir “iestrēguši” Ēģiptē, turklāt informācija par atgriešanās lidojumu ir ļoti skopa un nekonkrēta.

Portāls Skaties.lv svētdienas vakarā ap plkst. 19.30 sazinājās ar latviešu tūristi Anniju, kura vēl aizvien Šarmelšeihā gaida informāciju par to, kad varēs atgriezties mājās.

”Vienīgais kontakts, kas mums ir tagad, ir vietējais gids no tūroperatora GoAdventure, kas mums nodod informāciju. Tā ir vienīgā kontaktpersona, ar kuru mēģinām sazināties. Sākumā mums teica, ka izlidosim divos naktī, pēc tam sacīja, ka tomēr lidojums nenotiks. Tagad jaunākā informācija ir tāda, ka rīt no rīta mums paziņos, kad varēsim lidot mājās,” portālam Skaties.lv stāsta Annija.

Aviokompānija, ar kuru Annija un citi latvieši 1. novembrī atlidoja uz Ēģipti, ir Air Cairo. “Līdz ar to mums šķita, ka informācija par airBaltic lidojumiem uz mums neattiecas. Taču tagad es vairs nezinu, ar kuru lidsabiedrību mēs lidosim atpakaļ,” stāsta Annija.

Lidojot uz Ēģipti, gaisa kuģis esot bijis pilns. Patlaban viesnīcā, kurā mitinās Annija, ir seši tūristi no Latvijas, taču pārējie atrodas citās viesnīcās.

Gaisā dzirdama reaktīvo lidmašīnu skaņa

Viesnīca, kurā atrodas Annija, kļūst arvien tukšāka. Cilvēki brauc projām vai arī “sēž un gaida, kad varēs braukt prom”. Jauni tūristi šeit vairs neierodas.

“Esot uz vietas viesnīcā, nekas neliecina, ka kaut kas nebūtu kārtībā. Viesnīcā arī nerāda ziņas – tās var paskatīties numuriņā. Taču, tā kā viesnīca ir tuvu lidostai, labi var dzirdēt lidmašīnu pacelšanos. Sestdien tiešām bija tā, ka lidmašīnas cēlās tikai augšā. Taču šodien varēja dzirdēt arī reaktīvās lidmašīna. Satraucošākā ir neziņa, kas notiek. Es neesmu bijusi lidostā – nezinu, kā ir tur,” stāsta Annija.

Cilvēki tiek vesti mājās, jo drošības apsvērumu dēļ Latvija ir aizliegusi lidojumus uz šo Ēģiptes kūrortu. Pirmā lidmašīna ar vairāk nekā 140 atpūtniekiem mājup atgriezās vakar vēlu vakarā.

Teksta tiešraides arhīvs: Rīgas lidostā no Ēģiptes mājās sagaida Latvijas tūristus

Video – Latvijas tūristu sagaidīšana mājās:

0 Komentāru