Komentāri

Piektdien, 13. jūlijā, LNT rīta raidījuma “900 sekundes” studijā viesojās un rīta tējas rituālu baudīja mūziķi Iļja Lagutenko – grupas “Mumiy Troll” un pašmāju mūziķis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea.

Grupa “Mumiy Troll” vēlas dalīties savā šā brīža noskaņojumā, aicinot uz akustisko programmu “Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra”, kas notiks 16. augustā Dzintaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lagutenko stāsta, ka Shepsea saticis festivālā Vladivostokā, kur viesojusies grupa “Instrumenti”.

“Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra” koncerta programmā vēl nebijušā akustiskā skanējumā tiek atskaņotas gan romantiskas balādes, gan labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hiti, vēsta grupas pārstāvji un norāda, ka nebijuša pieredze gan koncerta klausītājiem, gan pašiem mūziķiem – koncertprogrammas laika ikviens grupas dalībnieks spēlē gandrīz visus instrumentus, mainoties vietām, piemēram, grupas bundzinieku Oļegu Punginu varēs redzēt gan pie klavierēm, gan pie akustiskās ģitāras un basģitāras. Koncertprogrammas sagatavošanā līdzdarbojies arī mūziķis Gatis Zaķis no Latvijas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl