Nodokļu reformas dēļ pašvaldības varētu atbrīvot darbiniekus

7 komentāri

Nodokļu reformas dēļ būtiski – pat par 40% – samazināsies vairāku pašvaldību pamata ieņēmumi. Tādēļ būs grūtības izpildīt prasību par minimālās algas celšanu un var apdraudēt pašvaldību pakalpojumu kvalitāte, – tā norāda pašvaldības.

VENTS ARMANDS KRAUKLIS
Valkas mērs

Lai palielinātu minimālo algu, mums tiešām nāksies vēlreiz pārskatīt visu štatu sarakstu, kā arī padomāt, kur iespējams apvienot kādus amatus. Diemžēl, bet acīmredzot – no dažiem darbiniekiem būs jāatvadās. Diemžēl.

Tāpēc 21 Reģionālo attīstības centra apvienības vadītājs, Valkas mērs grib no valdības sagaidīt skaidru mehānismu, kādā apjomā, pēc kādiem principiem valsts to kompensē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Talsu un Gulbenes jaunievēlētie mēri nezīmē draudīgas ainas un atzīst, ka nodokļu reforma kalpoja kā papildu stimuls pārskatīt pašvaldību darbinieku skaitu, slodzes un algu apmērus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl