Komentāri
Nodokļu reforma Latvijā: ministrijām jāiesniedz atzinumi par plānotajām izmaiņām
Foto: F64

Diskusijas par nodokļu reformu ieiet finiša taisnē. Līdz šodienai atzinumi par tām jāsniedz ministrijām, bet jau piektdien šo jautājumu ārkārtas sēdē iecerējusi skatīt valdība.

Nodokļu reforma paredz daudz un dažādu izmaiņu. Tostarp ieviest divas iedzīvotāju ienākuma nodokļa pamatlikmes – 20% ienākumiem līdz 45 000 eiro gadā un 23% ienākumiem virs šīs summas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iecerēts arī paaugstināt ar nodokļiem neapliekamo minimumu līdz 250 eiro mēnesī. Nodokļu reformas ieņēmumu zudumu iecerēts kompensēt ar akcīzes nodokļa celšanu degvielai, cigaretēm un alkoholam.

Šobrīd gan nav skaidrs, cik gluda būs šo izmaiņu pieņemšana, jo skepsi par tām paudusi koalīcijā esošā partija “Vienotība”. Partijas Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa paudusi, ka nav atbilžu uz vairākiem jautājumiem, piemēram, nav skaidrs, kā tiks risināts jautājums ar izdevumu pieaugumu Iekšlietu un Veselības ministrijai.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl