Komentāri
Nodokļu reforma Latvijā: ministrijām jāiesniedz atzinumi par plānotajām izmaiņām
Foto: F64

Diskusijas par nodokļu reformu ieiet finiša taisnē. Līdz šodienai atzinumi par tām jāsniedz ministrijām, bet jau piektdien šo jautājumu ārkārtas sēdē iecerējusi skatīt valdība.

Nodokļu reforma paredz daudz un dažādu izmaiņu. Tostarp ieviest divas iedzīvotāju ienākuma nodokļa pamatlikmes – 20% ienākumiem līdz 45 000 eiro gadā un 23% ienākumiem virs šīs summas.

Iecerēts arī paaugstināt ar nodokļiem neapliekamo minimumu līdz 250 eiro mēnesī. Nodokļu reformas ieņēmumu zudumu iecerēts kompensēt ar akcīzes nodokļa celšanu degvielai, cigaretēm un alkoholam.

Šobrīd gan nav skaidrs, cik gluda būs šo izmaiņu pieņemšana, jo skepsi par tām paudusi koalīcijā esošā partija “Vienotība”. Partijas Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa paudusi, ka nav atbilžu uz vairākiem jautājumiem, piemēram, nav skaidrs, kā tiks risināts jautājums ar izdevumu pieaugumu Iekšlietu un Veselības ministrijai.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl