Nodokļu reforma: kādas izmaiņas sagaida pašvaldības?

Šogad valdībā apstiprinātā nodokļu reforma varētu ietekmēt gan pašvaldību budžeta ienākumus, gan izdevumus, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Iveta Štrauhmane

  Iveta Štrauhmane

  Kad iedzīvotājiem jāceļ minimālo algu,tad ir problēmas. Tad tiek ietekmēts budžets. Bet kad pašiem valstvīriem jāceļ algas par krietni ieverojamākām summām.Tad nav problēmu.un netiek ietekmēti budžeti.
  • Gundega

   Gundega

   Diemžēl valsts pašvaldībām papildus naudu NEDOD!!!,kā rezultātā daudzās pašvaldībās ļoti iespējams atlaidīs darbinieku (lai palikušajiem varētu samaksāt "jaunās algas") vai trūkstošo daļu ņems no to pašvaldības budžeta daļas, kur mazāks kaitējums novadiem....vai paaugstinās tos nodokļus/maksājumus, kurus viņi drīgst.... Kaut kur tā nauda būs jādabū, jo diezin vai darbinieks gribēs veikt to pašu darbu ar mazāku slodzi( uz papīra).Lielākie ieguvēji no minimālās algas pacelšanas ir SEIMAS DEPUTĀTIE- jo viņu algas ir "ļoti piesaistītas" minimālajai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!