16 komentāri

Pēdējās nedēļās tūkstošiem uzņēmēju Valsts ieņēmumu dienestā (VID) interesējušies par pārmaiņām. Katru dienu aptuveni 100 mikrouzņēmumu likvidēti. Taču, kā jau ziņojām, spēles noteikumi tagad vēlreiz mainīti. Turklāt premjers pārkāpis vienu no saviem skaļākajiem solījumiem – nākamgad nodokļus Latvijā necelt.

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 8. decembrī, atzina, ka viņa pēdējā mirkļa priekšlikumi – atkal mainīt nākamā gada nodokļus – ir radījuši haosu gan VID, gan biznesa vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņojām, Kučinskis trešdien, 7. decembrī, pēkšņi ierosināja atteikties no sen plānotājām minimālajām sociālajām iemaksām un tā vietā palielināt mikrouzņēmuma nodokli.

Ņemot vērā politiskās nesaskaņas, tas joprojām ir miglā tīts, kāds tieši nodokļu slogs jau pēc trim nedēļām sagaidīs mazos uzņēmējus un uz nepilnu slodzi nodarbinātos.

Haosa radīšana gan neesot pietiekams iemesls, lai Kučinskis pats vai finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola apsvērtu atkāpšanos no amata.

TOP komentāri

 • hartijs
 • Ujinataja
  +7 +7 0

  Ujinataja

  Neceriet uz pensijam. Sie socialie nodokli tiek un tiks tereti uz ministru algam. Vinu dargajam majam. Vinu apsardzei. Un vinu plastiskajam operacijam. Jo driz vini vieni baidisies iziet pat lidz veikalam. Par saviem noziegumiem pret tautu.
 • Sajūsma
  +7 +7 0

  Sajūsma

  Ļoti patika Brigmaņa retoriskā apcere par jēdziena “politiskās atbildības uzņemšanās” tukšo saturu: Ko nozīmē uzņemties politisko atbildību? Svītrojam cilvēku no Latvijas politiskās kartes ārā? (Lasi – Nu, un tālāk? Kam no tā būtu vai jebkad bijis silts vai auksts?)
  Smiltēna refleksijas arī lieliskas: politiku, rau, nedrīkst veidot bezatbildīgi, jo tas skarot tūkstošiem cilvēkus Latvijā. Aha. Tas, ka no tūkstošiem cilvēku Latvijā iekasētu sociālo nodokli kā no minimālās algas arī par periodiem, kad apgrozījums/peļņa vienāda ar nulli vai zem minimālās algas apmēra, bija atbildīgi un pamatotos aprēķinos balstīts, realitātē un rūpēs par valsts iedzīvotājiem sakņots lēmums?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl