Noderīgi padomi, kā atrast lētas naktsmītnes ceļojot

Komentāri
Noderīgi padomi, kā atrast lētas naktsmītnes ceļojot
Sydsquid / Flickr

Plānojot ceļojumu, naktsmītņu izmaksas veido lielāko budžeta daļu. Ceļošana nav pieejama tikai bagātajiem, mūsdienās – gandrīz ikvienam. Ir ļoti daudz alternatīvu, lai ietaupītu finanšu līdzekļus, kad tiek domāts par naktsmītnēm, atklāj lēto ceļojumu eksperts Edgars Plešs, TravelFree.info bloga izveidotājs.

Lētas naktsmītnes nav mīts, bet gan plaši pieejama iespēja visā pasaulē. Nav nepieciešams maksāt par dārgām viesnīcām. Uzziniet par iespējām nakšņot par izdevīgām cenām, kā arī vai zināji, ka to var darīt arī bez maksas?

Bezmaksas naktsmītnes

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt bezmaksas naktsmītnes, ir meklēt šo iespēju, kuri to piedāvā kādā konkrētā galamērķī. Cilvēki paši piedāvā palikt pa nakti – dzīvoklī, mājā, istabā, šī iespēja jums sniegs palikt kopā ar cilvēku, kurš pārzina vietējo reģionu, sniegs bezmaksas vietu, kur pārnakšņot, kā arī varēsiet iepazīt jaunus cilvēkus un kultūras. Ir dažas tīmekļa vietnes, kur iespējams šo pakalpojumu izmantot:

Hosteļi

Hosteļi ir populārs risinājums budžeta ietaupīšanai. Pārsvarā cenas svārstās no 5 lūdz 20 eiro par nakti. Istabas un vannas istaba ir kopīga ar citiem cilvēkiem, lai nakšņošanas cena saglabātos zema. Vidēji hostelī vienā istabā paliek no 2 līdz 12 cilvēkiem, atkarībā no cenas un konkrētā piedāvājuma. Ļoti daudzi ir iecienījuši tieši hosteļus, jo ir iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem.
Jāizvairās no dārgu lietu atstāšanas, jo atstātās mantas ir redzamas un pieejamas ikvienam. Nekāda privātuma arī nebūs, jo visapkārt būs cilvēki un burziņš.
Uzzini par hosteļu naktsmītnēm un izcenojumiem:

Hostels

Viesu nami

Viesu nams vai budžeta viesnīca piedāvā naktsmītnes par zemām cenām, pārsvarā no 10 līdz 50 eiro. Salīdzinot ar hosteļiem, tajos ir daudz lielāka privātā telpa, kā arī mazāka sociālā mijiedarbība ar apkārtējiem. Jūs saņemat savu numuriņu vai istabu, kurā bieži ir arī privātā vannas istaba.
Expedia.com (Lielākais vispasaules viesnīcu rezervācijas portāls)
Booking.com (Populārākais viesnīcu rezervācijas portāls Latvijā)
Viss.lv (Informatīvs portāls, kurā apkopoti viesu nami Latvijā)
Viesunamiem.lv (Informatīvs portāls, kurā apkopoti viesu nami Latvijā)

Īstermiņu dzīvokļu / istabu īres

Māju, dzīvokļu, istabu īre. Vēlies iepazīt citu kultūru, tad noteikti vērts īrēt istabu braucot uz ārzemēm. Īpašnieks gan pastāstīs par labākajām vietām, gan arī zinās izdevīgākus ceļojuma maršrutus, kafejnīcas un ieteiks labākās apskates vietas. Piereģistrējoties AirBnb ir iespēja iegūt 18 eiro atlaižu kuponu.
 

Foto: Naktsmītnes

Lasi vēl