Komentāri

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), kas bez direktora ir jau trīs mēnešus, pie jauna vadītāja varētu tikt janvārī, un šajā amatā labklājības ministrs vēlētos redzēt pašreizējo vadītāja pienākumu izpildītāju Evitu Simsoni.

Jānis Reirs, labklājības ministrs, “Vienotība”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs pilnībā no iekšienes, jo ir samērā daudz pieredzējušu kadru, un arī pienākumu izpildītāja Simsones kundze, kuru, es ceru, nominēs šim amatam, ir pietiekami pieredzējusi gan reģionā strādāt, gan arī centrālajā administrācijā.

Ministrs norāda, ka visu šo laiku esot pastiprināti vērtējis Simsones piemērotību NVA direktores amatam. Viņai esot izdevies arī nomierināt tos zemāk atalgotos iestādes darbiniekus, kuri iepriekš bija skaļi sūdzējušies par nevienlīdzīgo atalgojuma sistēmu līdzšinējās direktores Ineses Kalvānes vadībā.

”Mums šobrīd ir izskatīta atalgojumu politika iestādē, un ar nākamo gadu sagaidāms neliels algas pieaugums tieši viszemāk atalgotajiem iestādes darbiniekiem. Mēs ar katru šo lēmumu, katrām izmaiņām, kas skar atalgojumu, vērtējam, lai tas būtu vienlīdzīgs, lai tiktu ievērots vienlīdzības princips,” komentēja Simsone.

Algas pieaugums 6-10% robežās būšot aptuveni 150 darbiniekiem no kopumā aģentūrā strādājošajiem 810 cilvēkiem – lielākoties NVA filiālēs reģionos. Direktora amata atalgojums ir 2353 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Tas, ka pēc līdzšinējās NVA direktores Ineses Kalvānes aiziešanas no amata aģentūra trīs mēnešus bija bez vadītāja, pēc Labklājības ministrijas vērtējuma, nav atstājis negatīvu iespaidu uz iestādes darbu un nav kavējis projektu izpildi, tostarp finansiāli apjomīgo Eiropas Savienības fondu apguvi.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl