3 komentāri
Nobalso, lai Rīgu iekļautu spēles Monopols jaunajā versijā
Foto: LETA

No šodienas līdz 3. martam rotaļlietu ražotājs Hasbro izsludina pasaules balsošanas kampaņu 22 populārāko pasaules pilsētu noskaidrošanai, kas iegūs vietu uz jaunās galda spēles Monopols versijas laukuma. Konkursā starp 80 kandidātpilsētām iekļauta arī Rīga, informēja Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) pārstāvji.

Par godu galda spēles Monopols 80 gadu jubilejai pēc septiņu gadu pārtraukuma rotaļlietu ražotājs Hasbro plāno izdot jaunu pasaules galda spēles versiju, kur īpašumu lauciņu vietā atradīsies pasaules iecienītākās pilsētas, tostarp arī Rīga. Ikviens pasaules iedzīvotājs katru dienu mājaslapā VoteMonopoly.com var balsot par vienu no 80 pilsētām, tādējādi veicinot tās nokļūšanu uz jaunās galda spēles laukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsošana ilgs trīs nedēļas, un rezultāti tiks paziņoti 19. martā, kad tiek svinēta galda spēles Monopols dzimšanas diena.

Kā norāda RTAB valdes locekle Vita Jermoloviča, pirms vairākiem gadiem Rīga nokļuva uz Monopola laukuma kā otrā iekārojamākā pilsēta, taču tagad, pēc vairāku gadu pārtraukuma, mums ir iespēja uzlabot savu pozīciju un iegūt godpilno pirmo vietu.

RTAB valdes locekle Vita Jermoloviča:
Nokļūšana spēles laukumā ir interesants un radošs veids, kā popularizēt Rīgu vairāk nekā 50 valstīs. Tā ir laba reklāma mūsu skaistajai pilsētai. Līdzīgi kā citos balsojumos jāizmanto mūsu patriotisms, kas ne vienu reizi vien ir palīdzējis izcelties uz visas pasaules fona.

2008. gada balsošanas kampaņā lielās balsotāju aktivitātes dēļ Rīga ieguva ļoti augsto otro vietu, piekāpjoties vien Monreālai, kas radīju milzu ažiotāžu pasaules līmenī. Pēc šīs balsošanas kampaņas tika saražoti ap 600 tūkst. spēles eksemplāru, un to izplatīja vairāk nekā 50 valstīs 37 valodās.

Vairāk informācijas var atrast īpaši šim projektam atvēlētajā mājaslapā HelpRiga.lv, kā arī sociālo portālu lapās facebook.com/helpriga, draugiem.lv/helpriga un Twitter kontā @HelpRiga.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl