Komentāri
No trīs mazuļiem patversmē palicis tikai šis brālītis; dalies ar šo ziņu, lai atrastu viņam mājas!

Patversmē “Labās mājas Juglā” nonāca trīs mazuļi, divi no viņiem jau devušies mājās, bet viens brālītis vēl gaida māju piedāvājumu, informē patversmes “Labās mājas Juglā” pārstāvji.

Kaķēni ir vecumā ap trīs mēnešiem. Uz patversmi mazos atnesa kāds vīrs, kurš pastāstīja, ka minčus atrada Kvēles ielā – mazulīši bija izmesti kāpnēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja vēlies adoptēt kaķēnu, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta),” aicina patversmes pārstāvji.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl