7 komentāri

Latvijas veikalos masveidā tiek ievesta Spānijas cūkgaļa, radot zaudējumus vietējiem cūkgaļas ražotājiem, tā apgalvo Latvijas Cūku audzētāju asociācija. Vai iedzīvotāji, pērkot cūkgaļu, pievērš uzmanību tās izcelsmei? Un, vai pircēji tic, ka izcelsmes valsts norādīta pareizi?

Vairākums jeb 73% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā, izvēloties cūkgaļu, pievērš uzmanību tās izcelsmes valstij. Tikmēr 16% iedzīvotāju to nedara.

Desmitā daļa (10%) iedzīvotāju norādījuši, ka cūkgaļu neiegādājas. 1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā. Piektā daļa jeb 19% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka tirdzniecības vietās norādītā cūkgaļas izcelsmes valsts ir patiesa. Trešā daļa (32%) tā neuzskata, bet aptuveni pusei (49%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Video

TOP komentāri

 • Arnolds Bērzs
  +2 +2 0

  Arnolds Bērzs

  Smiekli nāk. Latvijā zemnieki cūkas baro ar tiem pašiem kombikorniem ar kuriem viņas baro Spānijā. Nepirkšu dārgāku vietējo gaļu tikai tapēc ka vietējais ražojums.

  Apnicis jau, ka spēlē uz patriotismu. Uzliek birku ražots LV un tirgo pa 2x lielāku cenu, lai varētu jaunu džipu nopirkt, jo statuss taču ir jāizrāda. Es pērku to kas man garšo, vienalga kur ražots. Un par ķīmijām nav ko liet, Latvijā tāpat viņu visur štancē virsū un nav vēl kauna gaļu ar ūdeni sašpricēt, lai lielāks svars.
 • SO.
 • sahs
  0 0 0

  sahs

  visa gaa ir no latvijas,tikai kapec to izkrauj no masinas ar polu numuriem.?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl