No šodienas uz Pārdaugavu sāk kursēt zemās grīdas tramvajs, tiek atklāta jauna tramvaja līnija

4 komentāri

Uz Pārdaugavu no pirmdienas, 5. jūnija, sāk kursēt zemās grīdas tramvaji. Tiek atjaunots pirms astoņiem gadiem slēgtais maršruts Jugla-Imanta, kas toreiz tika atzīts par nerentablu.

Maršrutā, kas tiks atzīmēts ar pirmo numuru, kursēs zemās grīdas tramvaji, kas Rīgas ielās citos maršrutos redzami kopš 2010. gada.

Tramvaji kursēs līnijā, ko līdz šim apkalpoja 6. un 4. tramvajs, un tiek rēķināts, ka laiks ceļā maksimumstundās no Juglas līdz Imantai varētu aizņemt 65 minūtes.

Lai gan ne 6., ne 4. maršruts netiek likvidēti, paredzēts, ka tie tomēr kursēs daudz retāk – vidēji pāris reizes stundā. Tie saglabāti, lai Pārdaugavas iedzīvotājiem būtu iespēja aizbraukt līdz Centrāltirgum vai no tirgus, bet Juglas maršrutā braucošajiem – nokļūt līdz Ausekļa ielas galapunktam vai doties uz Juglu no šīs pieturas. Taču reto kursēšanu kompensēs 1. maršruta tramvajs, kura kursēšanas biežums sastrēgumstundās būs ik pēc dažām minūtēm.

TOP komentāri

  • X
    +3 +3 0

    X

    Mācies lasīt pirms raksti komentus - "Maršrutā, kas tiks atzīmēts ar pirmo numuru, kursēs ..." :)
  • Iveta Štrauhmane
    0 0 0

    Iveta Štrauhmane

    Varēja arī trešā tramvaja braucienus biežākus un arī lai brīvdienās brauc.
  • Liene
    0 0 0

    Liene

    Viss jau ir labi. Bet pats galvenais - cik bieži tas kursēs? Ja būs mūžīgi piebāzts (kā tagad ir 6.tramvajos), diezvai kāds tik ļoti kāros 65 min stāvēt kājās un stumdīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl