No sestdienas būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā un kustības sarakstos

1 komentārs
No sestdienas būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā un kustības sarakstos
PUBLICITĀTES FOTO

Austrumu maģistrāles posma izbūves darbu dēļ no sestdienas, 22. maija, būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā un kustības sarakstos, informēja “Rīgas satiksmē”.

Austrumu maģistrāles posma “Ieriķu iela – Vietalvas iela” 1. kārtas izbūves darbu dēļ no sestdienas, 22. maija, būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā un kustības sarakstos. Uz laiku slēgs pieturvietu “Stārķu iela”.

No 2021. gada 22. maija, satiksmes organizācijas izmaiņu Gustava Zemgala gatvē dēļ, 13., 16., 17. maršruta trolejbusi un 48. maršruta autobusi kursēs divos virzienos pa Vaidavas ielu. Norādītie maršruti galapunkta “Ieriķu iela”, “Pļavnieki”,  “Purvciems” un “Pļavnieku kapi” virzienā kursēs pa maršrutu līdz Kastrānes ielai, tālāk pa Kastrānes ielu, Vaidavas ielu, Dzelzavas ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu.

Līdz ar iepriekš minēto, būs slēgta sabiedriskā transporta pieturvieta “Stārķu iela” (Gustava Zemgala gatvē). Savukārt pieturvieta “Ūnijas iela” (Kastrānes ielā) tiks pārcelta uz Vaidavas ielu (pēc krustojuma ar Ieriķu ielu).

Kustības sarakstos norādītajiem maršrutiem atiešanas laiki no galapunktiem nemainīsies, taču būs nelielas izmaiņas atiešanas laikos no atsevišķām pieturvietām.

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” var izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu [email protected] Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai tā mājas lapā.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

1 komentārs