No Rīgas satiksmes transporta izsēdināts divas reizes vairāk smirdošu un trakojošu pasažieru

1 komentārs

Kopš pagājušā gada oktobra ir divkāršojies no Rīgas satiksmes sabiedriskā transporta izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits, liecina kampaņas ar nosaukumu Traucē? Rīkojies! rezultāti.

Kampaņa Traucē? Rīkojies! tiek rīkota, lai iedzīvotājus informētu par to, kā rīkoties gadījumos, kad sabiedriskajā transportā atrodas personas, kuras traucē vai apdraud citus pasažierus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visbiežāk cilvēki līdz šim sūdzējušies par bezpajumtniekiem, kuri vizinās tramvajos un trolejbusos. Visvairāk sūdzību iedzīvotājiem izraisījuši pasažieri, kuriem sabiedriskajā transportā bija netīrs vai smakojošs apģērbs, kā arī tādi, kuri skaļi uzvedas un trokšņo.

Tomēr lielākā daļa galvaspilsētas iedzīvotāju ir diezgan pacietīgi un nekur nesūdzas.

Baiba Bartaševiča, Rīgas satiksme pārstāve:

Šo kampaņu sākām, lai informētu cilvēkus, ko viņi paši var darīt. Līdz šim daudzi cilvēki to nezināja – daudzi zvanīja uz bezmaksas informatīvo tālruni, taču operatīvā rīcība, piezvanot uz bezmaksas tālruni, ir krietni ilglaicīgāka. Savukārt, ziņojot vai nu vadītājam, vai policijai, tas notiek krietni ātrāk un ”pa tiešo”.

Skaties video!

TOP komentāri

  • bomis
    +3 +3 0

    bomis

    kurš var noteikt, smird vai smaržo?
    man salkanas smaržas pārlējusi vecene izraisa lielāku riebumu kā kāds bomzis...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl