No prāmja palīdz evakuēt sievieti, kurai sākušās dzemdības

0 Komentāru
No prāmja palīdz evakuēt sievieti, kurai sākušās dzemdības
(Foto: LETA)

Latvijas bruņotie spēki pagājušajā naktī palīdzējuši no Rīgas-Stokholmas prāmja evakuēt sievieti, kurai sākušās dzemdības, informēja Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Naktī plkst. 1.41 Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Zviedrijas meklēšanas glābšanas un koordinācijas centra, ka uz pasažieru prāmja “Isabelle”, kas devās no Stokholmas uz Rīgu, sievietei ir sākušās dzemdības.

Latvijas glābēji izsludinājuši trauksmi Gaisa spēku helikopteram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, krasta apsardzes kuģim “Astra” un Igaunijas apvienotajam glābšanas centram.

Biezās miglas dēļ Latvijas helikoptera droša pacelšanās un nolaišanās neesot bijusi iespējama, tāpēc, ņemot vērā sievietes stāvokli, tika pieņemts lēmums veikt sievietes evakuāciju ar Igaunijas helikopteru. Krasta apsardzes kuģis “Astra” un mediķi veikuši atbalsta funkcijas.
Pēc Krasta apsardzes dienesta rīcībā esošās informācijas, sieviete ir nogādāta Tallinas slimnīcā un viņas stāvoklis ir stabils.

0 Komentāru