Komentāri
No Polijas līdz Rīgai un katru dienu uzticīgi pa Latvijas ceļiem! Piemīlīgā auto sludinājumā “fiatam” meklē jaunus saimniekus

Oranžais “Fiat 126” atceļojis uz Āgenskalnu no Polijas 2014. gada vasarā, un, tā saimniecei braucot pa Latvijas ceļiem, izpelnījies daudzu citu šoferu smaidu. Tagad tā saimniece Ilze meklē “fiatiņam” jaunus saimniekus.

“No Polijas mašīnīti atvedām paši – zināju, ka vēlos tieši šādu “Fiat 126″ un pēc divām nedēļām jau braucu tam pakaļ uz Poliju. Pati sēžot pie stūres, mašīnīti nogādāju Latvijā,” portālam Skaties.lv stāsta Ilze.

Viņa atzīst, ka, ikdienā braucot ar šo mašīnu, tā piesaistījusi apkārtējo uzmanību. “Nereti pat motociklisti vai citi autovadītāji “Fiat” speciāli apdzina, lai parādītu īkšķus uz augšu. Viennozīmīgi, braukšana ar šādu auto ir pozitīva pieredze,” stāsta saimniece.

Sludinājumā par “Fiat” Ilze norāda, – “Mazulīte” ir ļoti ekonomiska (4 litri uz 100 km) un kompakta. Ļoti aktīva un skriet griboša, “fūrēm” iet garām kā stāvošām. Īpaši ir iemīlējusi ziemas priekus – tai ir aizmugurējā piedziņa.

Skaties FOTO!

Sludinājums:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl