5 komentāri

Šīs nedēļas pēdējās dienās Mežavairogu patversmes telefons bijis karsts, jo kādai audzētavai konfiscēts 41 Jorkšīras terjers. Lai arī uz to adopciju pieteikties gribējuši ne simti, bet pat tūkstoši cilvēku, patversme sunīšus gribētājiem neatdod, jo konfiscētie suņi ir valsts īpašums un tiks atdoti Valsts ieņēmumu dienestam (VID).

Marupē, Rožu ielā, kādas privātmājas otrajā stāvā kāda sieviete izveidojusi Jorkšīras terjeru audzētavu. Tas nebūtu nekas īpašs, ja vien nelielā dzīvoklī antisanitāros apstākļos neatrastos ievērojams skaits – 41 – dzīvnieks. Turklāt suņuki krustu šķērsu pārojušies savā starpā, un ir sadzimuši daudzi kropli dzīvnieki. Ziņa par nolaisto un antisanitāro suņu audzētavu nonākusi medijos, un tūkstošiem cilvēku zvanījuši, lai uzzinātu par iespēju adoptēt kādu no šķirnes suņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patversmes Mežavairogi pārstāvis Mārtiņš Priede norāda, ka situācija šoreiz ir pārprasta, un suņi adopcijai netiks atdoti. “Cilvēkus, kas mums zvana, aicinātu to nedarīt. Šie dzīvnieki ir konfiscēti, un, kad lietvedības būs beigušās, nonāks valsts īpašumā un par suņu realizāciju atbildēs Valsts ieņēmumu dienests (VID). Mēs šobrīd šos dzīvnieciņus vienkārši turam, ārstējam, barojam, mīļojam, lai viņiem viss būtu kārtībā,” norāda M. Priede. Savukārt, tiem, kas vēlas palīdzēt, viņš iesaka ziedot segas, dvieļus vai palagus, kuru šo dzīvnieku vajadzībām nepieciešams ļoti daudz.

Tāpat patversmes pārstāvis pateicas ziņotājiem, kas palīdzēja atklāt šausminošo suņu audzētavu. Ārkārtas situācijās Mežavairogu patversmi vienmēr var sazvanīt pa tālruni 29256261. Par vardarbību pret dzīvniekiem var ziņot arī policijai pa tālruni 110!

Foto:

Video!

TOP komentāri

 • kiky
  +3 +3 0

  kiky

  Kad konfisce narkotikas, cigaretes un alkoholu vai tad cilvekiem saka ja un lauj iegadaties? Mantkarigie lautini. Pilnas patversmes ar suniem, ejat un nemat, bet ne, te jau tiesi skirnes sunus pa velti sagribejusi!
 • kika
  +2 +2 0

  kika

  Akdievs lai tik njem ja kaads njem kaada starpiiba! Nez ko taa valsts dariis ar tiem sunjiem stulbums! Tad visi konfisceetie sunji ir valsts un netiek doti adopcijai vai tikai skjirnes!muljkji tochna!
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Jā, kad cilvēki grib adoptēt suņukus ,tad pēkšņi nē! Un pēc kāda laika veido visādus raidijumus ,lai tik paņem kādu dzīvnieciņu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl