NO “mēs jau svinam visu nedēļas nogali” LĪDZ “mums tas vairs tik aktuāli, mēs nē” – vai Latvijā svin Halovīnu?

4 komentāri

“Manās mājās mans bērns jau ir pusaudzis, un mums tas vairs nav tik aktuāli, mēs to nē! Tad, kad bērns vēl maziņš ir, tad jau laikam gribas, jo redz to visapkārt un reklāmās, un vēl kaut kas. Bet mums tas vairs nav aktuāli. Mēs tomēr vairāk 18. novembri, 11. novembri…” – vaicāta par Halovīna svinēšanu, atklāj Rīgā satiktā Liene.

Tomēr viedokļi ir dažādi. Tāpat Rīgā satiktie Marko un Kiers atzīst: “Mēs jau svinam visu nedēļas nogali. Mēs īstenībā atlidojām uz Rīgu, lai uzstātos kā dīdžeji Halovīna ballītē, un lieliski pavadījām tur laiku. Ceturtdien svinējām Budapeštā, piektdien Oslo un sestdien Rīgā, tā kā mēs nosvinējām kārtīgi!”

TNS aptaujas dati

Kantar TNS veiktā aptauja rāda, ka rudenī mūsu valsts iedzīvotāji vislabprātāk svin Zinību dienu jeb 1. septembri, tad seko Tēva diena, 3. vietā ir skolotāja diena un pēc tam – Mārtiņdiena. Un salīdzinoši retāk iedzīvotāji ir norādījuši, ka svin Halovīnu un Miķeļdienu. Savukārt 4% iedzīvotāju atzīmē veļu laiku. Tikmēr 41% respondentu norādīja, ka nevienu no šiem minētajiem svētkiem nesvin.

TOP komentāri

 • Metinieks
 • Metinieks
  0 0 0

  Metinieks

  Es redzēju ar savām acīm, ka divas mazas meitenītes "cūkas", uzspļāva uz vienām durvīm, tas ka viņi nevēra vaļā durvis. Nu tas liekas ir audzināti šie diedelnieki?
 • Metinieks
  0 0 0

  Metinieks

  Ja kāds pie*pisīsies pie manām dzīvokļa durvīm, iedošu taisni pa seju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl