4 komentāri

“Manās mājās mans bērns jau ir pusaudzis, un mums tas vairs nav tik aktuāli, mēs to nē! Tad, kad bērns vēl maziņš ir, tad jau laikam gribas, jo redz to visapkārt un reklāmās, un vēl kaut kas. Bet mums tas vairs nav aktuāli. Mēs tomēr vairāk 18. novembri, 11. novembri…” – vaicāta par Halovīna svinēšanu, atklāj Rīgā satiktā Liene.

Tomēr viedokļi ir dažādi. Tāpat Rīgā satiktie Marko un Kiers atzīst: “Mēs jau svinam visu nedēļas nogali. Mēs īstenībā atlidojām uz Rīgu, lai uzstātos kā dīdžeji Halovīna ballītē, un lieliski pavadījām tur laiku. Ceturtdien svinējām Budapeštā, piektdien Oslo un sestdien Rīgā, tā kā mēs nosvinējām kārtīgi!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TNS aptaujas dati

Kantar TNS veiktā aptauja rāda, ka rudenī mūsu valsts iedzīvotāji vislabprātāk svin Zinību dienu jeb 1. septembri, tad seko Tēva diena, 3. vietā ir skolotāja diena un pēc tam – Mārtiņdiena. Un salīdzinoši retāk iedzīvotāji ir norādījuši, ka svin Halovīnu un Miķeļdienu. Savukārt 4% iedzīvotāju atzīmē veļu laiku. Tikmēr 41% respondentu norādīja, ka nevienu no šiem minētajiem svētkiem nesvin.

TOP komentāri

 • Metinieks
 • Metinieks
  0 0 0

  Metinieks

  Es redzēju ar savām acīm, ka divas mazas meitenītes "cūkas", uzspļāva uz vienām durvīm, tas ka viņi nevēra vaļā durvis. Nu tas liekas ir audzināti šie diedelnieki?
 • Metinieks
  0 0 0

  Metinieks

  Ja kāds pie*pisīsies pie manām dzīvokļa durvīm, iedošu taisni pa seju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl