Komentāri

Lai arī kopumā 9. maija svinības Uzvaras parkā aizvadītajās brīvdienās pagājušas bez īpašiem starpgadījumiem, no mediķu un likumsargu skatpunkta lielākās problēmas radījusi pārmērīga alkohola lietošana.

Policija norāda, ka šogad pievērsusi uzmanību tikai tiem gadījumiem, kad alkohola reibums bijis tāds, ka apdraud paša vai apkārtējo drošību. Kopumā par alkohola lietošanu un atrašanos pārmērīgā alkohola reibumā izrakstīti 25 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat pret kādu vīrieti uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu likumsargam. Tāpat policija aizturēja arī kādu vīrieti, kurš jau iepriekš atradās policijas meklēšanā un tika turēts aizdomās par zādzību un pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām. Tāpat vienai personai izrakstīts pārkāpumu protokols par neatļautas simbolikas – PSRS karoga – izmantošanu.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl