Komentāri

Makšķerēšana Spānijā vilina daudzus, bet kas jāzina, pirms došanās uz šo silto dienvidu zemi un ar kādu inventāru, kā arī makšķerēšanas atļaujām ir jānodrošinās? To savā speciālreportāžā devās noskaidrot Edgars Zveja.

Spānijā ir iespēja makšķerēt divos virzienos – jūrā vai arī iekšzemē (ezeros, upēs). Kā stāsta vietējais makšķerēšanas speciālists no kompānijas Fishing Spain, jūrā zivju ir daudz, tāpēc pirms došanās uz copi katram pašam vajadzētu saprast, kādas zivis viņš vēlas ķert. Ir iespēja ķert mazāka izmēra zivis, kas mīt netālu no krasta, taču ir iespēja izbraukt arī uz tā saucamo “big game” jeb tālāk no krasta, kur tiek ķerta pati lielākā un spēcīgākā zivs, kas dzīvo Vidusjūrā – tuncis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānija piedāvā arī neskaitāmas iespējas makšķerēt iekšzemē – turienes ūdenstilpnēs, kur iepriekš paviesojies arī Edgars Zveja, ir iespēja noķert gan asarus, raudas, gan arī samus un sazānus. Lai dotos makšķerēt uz katru no ezeriem, ir nepieciešama īpaša licence, lai to varētu darīt legāli. Kaut arī daudzi makšķerēšanas entuziasti, braucot uz Spāniju ņem līdzi visu inventāru, drīz vien viņi saprot, ka bez tā var arī iztikt, jo visu ir iespējams noīrēt uz vietas.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl