Komentāri

Makšķerēšana Spānijā vilina daudzus, bet kas jāzina, pirms došanās uz šo silto dienvidu zemi un ar kādu inventāru, kā arī makšķerēšanas atļaujām ir jānodrošinās? To savā speciālreportāžā devās noskaidrot Edgars Zveja.

Spānijā ir iespēja makšķerēt divos virzienos – jūrā vai arī iekšzemē (ezeros, upēs). Kā stāsta vietējais makšķerēšanas speciālists no kompānijas Fishing Spain, jūrā zivju ir daudz, tāpēc pirms došanās uz copi katram pašam vajadzētu saprast, kādas zivis viņš vēlas ķert. Ir iespēja ķert mazāka izmēra zivis, kas mīt netālu no krasta, taču ir iespēja izbraukt arī uz tā saucamo “big game” jeb tālāk no krasta, kur tiek ķerta pati lielākā un spēcīgākā zivs, kas dzīvo Vidusjūrā – tuncis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānija piedāvā arī neskaitāmas iespējas makšķerēt iekšzemē – turienes ūdenstilpnēs, kur iepriekš paviesojies arī Edgars Zveja, ir iespēja noķert gan asarus, raudas, gan arī samus un sazānus. Lai dotos makšķerēt uz katru no ezeriem, ir nepieciešama īpaša licence, lai to varētu darīt legāli. Kaut arī daudzi makšķerēšanas entuziasti, braucot uz Spāniju ņem līdzi visu inventāru, drīz vien viņi saprot, ka bez tā var arī iztikt, jo visu ir iespējams noīrēt uz vietas.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl