2 komentāri
No Marijas ielas grausta nokritis fasādes fragments
(Ieva Čīka / LETA)

Svētdien Rīgā no grausta Marijas ielā 6 uz ietves un ielas braucamās daļa nokritis fasādes fragments, informēja Rīgas domes pārstāve Baiba Gailīte.

Pašlaik fragmenta daļas ir savāktas. Pastāv risks, ka var nogāzties vēl kādi fasādes fragmenti, tādēļ Rīgas domes Īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) par šo jautājumu ir sasaucis operatīvo sanāksmi pirmdien, 2. oktobrī, plkst. 13.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz sanāksmi ir aicināti ēkas īpašnieki, Rīgas pilsētas būvvaldes un citu atbildīgo institūciju pārstāvji, kā arī Īpašumu komitejas deputāti. Pasākums būs atvērts mediju pārstāvjiem.

Jau ziņots, ēkas īpašnieku pārstāvji 29. septembrī Rīgas domes Vidi degradējušo būvju komisijas sēdē solīja līdz nākamā gada augustam veikt grausta fasādes renovācijas darbus.

Ēka jau vairāku gadu garumā ir izpelnījusies Rīgas slavenākā grausta nosaukumu. Īpašumu veido zemes vienība 1432 kvadrātmetru platībā, uz kuras atrodas piecstāvu dzīvojamā ēka un pagrabs zem pagalma. Tā ir klasificēta kā B kategorijas vidi degradējoša būve.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl