Komentāri
No Latvijas uz ārvalstīm pagājušajā gadā adoptēti 178 bērni
(Foto: LETA)

Pagājušajā gadā uz ārvalstīm no Latvijas adoptēti 178 bērni, kas ir par 37 bērniem vairāk nekā 2013.gadā, liecina Labklājības ministrijas (LM) apkopotā informācija.

Savukārt Latvijas iedzīvotāju adoptēto bērnu skaits pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2013 gadu, pieaudzis par astoņiem bērniem. 2014.gadā viņi adoptējuši 120 bērnus, savukārt 2013.gadā – 112 bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz šā gada 1.janvāri reģistrā ir ziņas vēl par 1319 bērniem, kuriem jāmeklē adoptētāji. Lielākā daļa jeb 879 bērni ir vecumā no desmit līdz 18 gadiem. Latvijā adoptētāji biežāk izvēlas adoptēt jaunākus bērnus – 109 šogad adoptētie bērni ir vecumā līdz deviņiem gadiem, bet 11 ir vecumā no desmit līdz 18 gadiem.

Savukārt ārvalstu adoptētāji šogad adoptējuši 81 bērnu līdz deviņu gadu vecumam, 17 bērnus deviņu līdz desmit gadu vecumā un 80 desmit līdz 18 gadus vecus bērnus.

Šobrīd adopcijai ir pieteikušies 119 adoptētāji no Latvijas un 63 ārvalstu adoptētāji. No visiem adoptējamiem bērniem 631 bērnu var adoptēt uz ārvalstīm, bet 387 bērni to nevēlas vai arī viņu brāļi vai māsas nepiekrīt viņu šķiršanai adopcijas gadījumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl