3 komentāri

Nebaidīties arī 45 gadu vecumā kardināli mainīt kvalifikāciju – ar šādu iedrošinošu ideju nākamgad Latvijā sāksies vērienīgs pieaugušo izglītības projekts.

Tā mērķis – risināt darbinieku trūkuma problēmu dažādās nozarēs, kā arī palielināt mājsaimniecību ienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Eiropas Savienības iegūti 25 miljoni eiro, lai turpmāko sešu gadu laikā pārkvalificētu 30 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

Pirmo reizi šis ir projekts, kas nav domāts bezdarbniekiem, bet gan jau strādājošajiem.

Var pieteikties jebkura persona, kurai ir vismaz 25 gadi ar līdz šim iegūtu jebkāda veida izglītību.

Projekta pirmajā posmā izvēlei pieejamas 770 mācību programmas. Mazliet vēlāk jau tiks paplašinātas nozares, bet šobrīd kursi ir būvniecībā, kokrūpniecībā, metālapstrādē, mašīnbūvē, mašīnzinībās, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģijās.

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, ”Vienotība”

Mums ir ļoti svarīgi, ka darbinieki pāriet daudz produktīvākās profesijās, nopelna vairāk un nodrošina uzņēmumu ātrāku izaugsmi.

Lai motivētu cilvēkus noturēties kursos, būs simbolisks līdzmaksājums – 10% kursu maksas, kas ir no septiņiem eiro līdz aptuveni 36 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl