3 komentāri

Nebaidīties arī 45 gadu vecumā kardināli mainīt kvalifikāciju – ar šādu iedrošinošu ideju nākamgad Latvijā sāksies vērienīgs pieaugušo izglītības projekts.

Tā mērķis – risināt darbinieku trūkuma problēmu dažādās nozarēs, kā arī palielināt mājsaimniecību ienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Eiropas Savienības iegūti 25 miljoni eiro, lai turpmāko sešu gadu laikā pārkvalificētu 30 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

Pirmo reizi šis ir projekts, kas nav domāts bezdarbniekiem, bet gan jau strādājošajiem.

Var pieteikties jebkura persona, kurai ir vismaz 25 gadi ar līdz šim iegūtu jebkāda veida izglītību.

Projekta pirmajā posmā izvēlei pieejamas 770 mācību programmas. Mazliet vēlāk jau tiks paplašinātas nozares, bet šobrīd kursi ir būvniecībā, kokrūpniecībā, metālapstrādē, mašīnbūvē, mašīnzinībās, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģijās.

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, ”Vienotība”

Mums ir ļoti svarīgi, ka darbinieki pāriet daudz produktīvākās profesijās, nopelna vairāk un nodrošina uzņēmumu ātrāku izaugsmi.

Lai motivētu cilvēkus noturēties kursos, būs simbolisks līdzmaksājums – 10% kursu maksas, kas ir no septiņiem eiro līdz aptuveni 36 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl