No folkmūzikas līdz smagās mūzikas zvaigznēm! Kādi koncerti gaidāmi Latvijā tuvākajos mēnešos?

0 Komentāru

Rudens un ziemas sezonā kopējais koncertu skaits sniedzas pāri divdesmit.

Piektdien sāksies biļešu tirdzniecība uz folka un regeja mūziķu apvienības ”Milky Chance” koncertu 14. februārī. Taču tuvākie lielākie koncerti ir gaidāmi jau novembrī.

Koncertu organizators Ģirts Majors norāda, ka “Palladium” koncertzālē novembrī gaidāmi vācu smagās mūzikas zvaigznes – “Dirkshnaider”, vēl novembrī lietuviešu dziedātājs ”Daddy Was a Milkman” un slovēņi ”Laibach”. Taču lielākie koncerti tomēr jāpagaida līdz februārim.

Ģirts Majors
koncertu aģentūru ”Positivus” un ”FBI” pārstāvis

“Depeche mode” Arēnā Rīga, kas droši vien ir viena no lielākajām grupām Latvijā, kādu vispār cilvēki gaida. Un virkne plānotu koncertu, bet vēl nav izziņots, kurus tuvākajā laikā izziņos. Domāju, nākamais gads no mūsu puses nebūs mazāks koncertu ziņā nekā 2017. gads.

Koncertaģentūras ”Bravo events” pārstāve Danute Vareikaite uzskaita lielākos koncertus un pasākumus, kurus viņu rīkos šā gada izskaņā un nākamā gada sākumā.

Danute Vareikaite
koncertaģentūras ”Bravo Events” pārstāve

Lielākie no tiem ir Andrea Bočelli, “Apocaliptica”, “Mumij Troll” un arī deju šovs “Lord of Dance”.

Bočelli albumam “Ronanza” ir 20 gadu, arī “Lord of Dance” apvienībai 20. jubileja un “Mumij Troll” 20 gadu kopš pirmā albuma, šoreiz ir sakrituši vairāki apaļu jubileju koncerti. Īsi pirms gadumijas bērniem un pieaugušajiem būs iespēja skatīties baletu ”Riekstkodis”, kas būs īpašs ar to, ka notiks VEF kultūras pilī, kas līdz šim bija slēgta lieliem sarīkojumiem. VEF kultūras pils atjaunošana ir laba ziņa, tomēr nerisina jau sen sasāpējušu problēmu. Koncertu būtu daudz vairāk, bet nav tādiem koncertiem atbilstošas telpas.

Ģirts Majors
koncertu aģentūru ”Positivus” un ”FBI” pārstāvis

Ir vajadzīga koncertzāle, par kuru gadiem jau runā, kas, teiksim, starp 1000 un 2000 sēdvietu un tajās varētu rīkot, bet šobrīd vienkārši nav, kur rīkot.

Vēl līdz pasaules slaveno mūziķu atbraukšanai būs iespējams baudīt vairāku vietējo mūziķu koncertus. Vēl arī oktobra sākumā nedrīkst aizmirst nepieradinātās mūzikas festivālu ”Skaņu mežs”, kas arī svin jubileju, 15. gadskārtu.

0 Komentāru