Komentāri

Rudens un ziemas sezonā kopējais koncertu skaits sniedzas pāri divdesmit.

Piektdien sāksies biļešu tirdzniecība uz folka un regeja mūziķu apvienības ”Milky Chance” koncertu 14. februārī. Taču tuvākie lielākie koncerti ir gaidāmi jau novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertu organizators Ģirts Majors norāda, ka “Palladium” koncertzālē novembrī gaidāmi vācu smagās mūzikas zvaigznes – “Dirkshnaider”, vēl novembrī lietuviešu dziedātājs ”Daddy Was a Milkman” un slovēņi ”Laibach”. Taču lielākie koncerti tomēr jāpagaida līdz februārim.

Ģirts Majors
koncertu aģentūru ”Positivus” un ”FBI” pārstāvis

“Depeche mode” Arēnā Rīga, kas droši vien ir viena no lielākajām grupām Latvijā, kādu vispār cilvēki gaida. Un virkne plānotu koncertu, bet vēl nav izziņots, kurus tuvākajā laikā izziņos. Domāju, nākamais gads no mūsu puses nebūs mazāks koncertu ziņā nekā 2017. gads.

Koncertaģentūras ”Bravo events” pārstāve Danute Vareikaite uzskaita lielākos koncertus un pasākumus, kurus viņu rīkos šā gada izskaņā un nākamā gada sākumā.

Danute Vareikaite
koncertaģentūras ”Bravo Events” pārstāve

Lielākie no tiem ir Andrea Bočelli, “Apocaliptica”, “Mumij Troll” un arī deju šovs “Lord of Dance”.

Bočelli albumam “Ronanza” ir 20 gadu, arī “Lord of Dance” apvienībai 20. jubileja un “Mumij Troll” 20 gadu kopš pirmā albuma, šoreiz ir sakrituši vairāki apaļu jubileju koncerti. Īsi pirms gadumijas bērniem un pieaugušajiem būs iespēja skatīties baletu ”Riekstkodis”, kas būs īpašs ar to, ka notiks VEF kultūras pilī, kas līdz šim bija slēgta lieliem sarīkojumiem. VEF kultūras pils atjaunošana ir laba ziņa, tomēr nerisina jau sen sasāpējušu problēmu. Koncertu būtu daudz vairāk, bet nav tādiem koncertiem atbilstošas telpas.

Ģirts Majors
koncertu aģentūru ”Positivus” un ”FBI” pārstāvis

Ir vajadzīga koncertzāle, par kuru gadiem jau runā, kas, teiksim, starp 1000 un 2000 sēdvietu un tajās varētu rīkot, bet šobrīd vienkārši nav, kur rīkot.

Vēl līdz pasaules slaveno mūziķu atbraukšanai būs iespējams baudīt vairāku vietējo mūziķu koncertus. Vēl arī oktobra sākumā nedrīkst aizmirst nepieradinātās mūzikas festivālu ”Skaņu mežs”, kas arī svin jubileju, 15. gadskārtu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl