6 komentāri

No bēgļu uzņemšanai atvēlētā finansējuma pāri palikuši gandrīz pieci miljoni eiro. Tā liecina Iekšlietu ministrijas apkopotā informācija.

Atbildot uz jautājumu, kur palicis ietaupītais, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs skaidro, ka bēgļiem atvēlēto naudu ministrija citiem mērķiem nav tērējusi.

 

Dmitrijs Trofimovs
Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs

Šī pārdale ir veikta, bet mēs esam pārdalījuši tos līdzekļus, kas ir ietaupīti, tikai un vienīgi precīzi tiem mērķiem, kas ir saistīti ar patvēruma procedūru.

Savukārt, kā atklājusi Valsts kontrole, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde no bēgļiem paredzētā finansējuma saviem darbiniekiem ir maksājusi prēmijas.

Bet, piemēram, Izglītības ministrija daļēji segusi basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa apdrošināšanu viņa dalībai Eiropas čempionātā.

Par spīti tam, ka iztērētas vien aptuveni divas trešdaļas finansējuma, bēgļu uzņemšanai nākamgad tiek prasīta papildu nauda – gandrīz miljons eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl