3 komentāri

Pateicoties kāda pensionāra vērībai, šonedēļ izdevies izvairīties no nelaimes Rīgā, kur no privāta bērnudārza Teikā aizmucis trīsgadnieks. Par notikušo pārbaudi sācis Valsts izglītības kvalitātes dienests.

Pēc traģiskajiem notikumiem Liepājā, kur, aizgājis no mājām, bojā gāja piecgadīgais Ivans, cilvēki tagad aktīvāk ziņo par bērniem, kas atstāti nepieskatīti.

Izsaukumu uz kādu lielveikalu Teikā pašvaldības policija saņēma pirmdien pusdienlaikā. Ierodoties policisti sastapuši pensionāru un trīsgadīgu mazuli, kurš viens pats klīdis gar veikalu plauktiem.

Pēc policijas sniegtās informācijas, trīsgadīgais nebēdnis bija paspējis nostaigāt aptuveni 250 metrus, kā arī šķērsojis vienu ielu, līdz nonāca veikalā. Zināms, ka puika aizmucis no privātā bērnudārza, taču tā darbinieki pēc palīdzības policijā nebija vērsušies. Visa informācija nodota Valsts izglītības kvalitātes dienestam. Inspektori veica pārbaudi, bet pirmie secinājumi jau skaidri.

Ivans Jānis Mihailovs
IZGLĪTĪBAS KVALITĀTES VALSTS DIENESTA PĀRSTĀVIS

Runa ir gan par likuma, gan Ministru kabineta noteikumu neievērošanu šajā gadījumā. Protams, jāvērtē, kas tur ir noticis, bet, ja bērns ir pirmsskolas izglītības iestādē, tad viņš nevar palikt bez uzraudzības un nav tiesīgs patvaļīgi atstāt pirmsskolu.

Pašvaldības policija arī izsaka pateicību 79 gadus vecajam kungam, kurš pamanījis nepieskatīto bērnu un ziņojis par notikušo. Pēdējā laikā šādu ziņojumu skaits esot audzis, īpaši pēc notikumiem Liepājā, kur aizgājis no mājām, traģiski bojā gāja piecgadīgais Ivans.

TOP komentāri

 • Sandis Rinchs
  0 0 0

  Sandis Rinchs

  Savulaik no trīs meğinājumiem tiku divtik tālāk😂- noķēra....😀
 • lacuks
  0 0 0

  lacuks

  Akdievs ta nevar man liekas tagat ka tas audzinatajas bija loti sliktas ka nepamanija ka berns ir aizmucis bet nespeju noticet ka berns tris gadigs berns nogaja 250 metrus un starpcitu ka cilveki vareja nepamanit ka berns pa ielu iet viens pats
 • Gatis Ļebedevs
  0 0 0

  Gatis Ļebedevs

  Tekstu izlasot, pirmais kas ienāca prātā, ka cietumnieks tikko pamanīts pāri sienām... :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl