No amata uz laiku atbrīvots skandalozā Pieci.lv raidījuma vadītājs

1 komentārs
No amata uz laiku atbrīvots skandalozā Pieci.lv raidījuma vadītājs
Foto: Privātais arhīvs

Latvijas Radio paspārnē eošās stacijas Pieci.lv radiījuma Pilnīgs vakars vadītājs Mārtiņš Pavasaris, atbrīvots uz laiku no amata, liecina viņa ieraksti sociālajos tīklos.

Jau vēstīts, ka plašu sašutumu izraisījusi raidījumā Pilnīgs vakars izskanējusī rubrika Pieliec punktu, kurā katru reizi sacentās divi hiphopa mūzikas pārstāvji. Raidījuma dalībnieki savos epitetos nereti izmantoja arī nenormētu leksiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ažiotāža sākās pēc tam, kad Eiropas Hitu Radio vadītājs Uģis Polis nosūtīja atklātu vēstuli pie Nacionālo un elektronisko plašsaziņas līdzekļu (NEPLP) vadītājam Aināram Dimantam ar jautājumu, vai sabiedriskajā medijā ir pieļaujamas tādas frāzes kā ”dr**t anālā” un ”prasta ma**a”.

Vairāki sociālo tīklu lietotāji paspējuši paust savu vilšanos par viņu iecienītās pārraides atselšanu.

TOP komentāri

  • Monta Valdmane
    0 0 0

    Monta Valdmane

    ''Latvijas Radio paspārnē eošās stacijas Pieci.lv radiījuma Pilnīgs vakars vadītājs Mārtiņš Pavasaris, atbrīvots uz laiku no amata, liecina viņa ieraksti sociālajos tīklos.'' - un cik pareizrakstības kļūdas Jūs, Skaties.lv redakcija, saskatat šajā 1 [!!!] teikumā?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl