No amata atstādina Valsts asinsdonoru centra direktori

Komentāri

Veselības ministre Anda Čakša no amata uz pārbaudes laiku atstādinājusi Valsts asinsdonoru centra direktori Ivetu Ozoliņu.

Pret Valsts asinsdonoru centra direktori Ivetu Ozoliņu ierosināta disciplinārlieta par iespējamu amata pienākumu nekvalitatīvu pildīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau stāstījām, ka Valsts asinsdonoru centrā konstatētas ar C hepatītu inficētas donora asinis.

Un teju 200 šo inficēto asiņu komponentes tikušas nogādātas 28 Latvijas slimnīcām. Pagaidām gan nav ziņu, ka kāds no pacientiem, kuriem asinis pārlietas, ir inficējies.

Tomēr visi pacienti vēl nav apzināti un arī nav noskaidrots viss šo asins materiālu izlietojums.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl