No amata atstādina “Rīgas centrāltirgus” drošības dienesta vadītāju un padomnieku

1 komentārs
No amata atstādina “Rīgas centrāltirgus” drošības dienesta vadītāju un padomnieku
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

AS “Rīgas centrāltirgus” (RCT) valde pirmdien, 25. novembrī, no amata atstādinājusi RCT Iekšējās drošības dienesta vadītāju Maksimu Danovski. Atstādināts ir arī valdes padomnieks iekšējās drošības jautājumos Vitālijs Dubovs, portālu Skaties.lv informē RCT Mārketinga projektu vadītāja Ilze Lapko.

“Tuvākajā laikā plānojam nodot drošības jautājumus, proti, apsardzi, ārpakalpojumu sniedzējiem. Šis ir optimālākais risinājums, ko varam realizēt, pateicoties kapitāldaļu turētāja atbalstam. Izvērtēsim jomas līderus, kas nodrošina piemērotākos, augstas kvalitātes apsardzes pakalpojums,” norāda RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks.

RCT valde arī vērtē iespējas līguma pārtraukšanai ar RCT Gogoļa laukuma nomnieku SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta”.

Kā iepriekš ziņots, 21. un 22. novembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde AS ”Rīgas centrāltirgus” administrācijas ēkā un tās teritorijā veica procesuālās darbības saistībā ar akcizēto preču nelikumīgu apriti. Darbības notika arī SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta” nomātajā teritorijā.

Lasi vēl: Veiktas vairāk nekā 80 kratīšanas – kas šobrīd zināms par vērienīgo policijas operāciju Centrāltirgū?

1 komentārs