No 27. oktobra iekāpt un izkāpt autobusos un trolejbusos Rīgā var pa vidējām un aizmugures durvīm

1 komentārs

No otrdienas, 27. oktobra, iekāpšana un izkāpšana visos autobusu un trolejbusu maršrutos tiek organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm, informēja “Rīgas satiksmē”.

“Rīgas satiksme”

Rūpējoties par sabiedriskā transportlīdzekļu vadītājiem, visas atvērtā tipa kabīnes ir aprīkotas ar speciālu aizsargstiklu, tādējādi vadītājs un pasažieris ir norobežoti viens no otra. Taču kārtība, kad pasažieru iekāpšana un izkāpšana autobusu un trolejbusu maršrutos tiek organizēta pa vidējām un aizmugures durvīm, ļaus ievērot papildu drošību.

Braukšanas biļešu tirdzniecība sabiedriskajā transportā patlaban netiek pārtraukta, biļetes joprojām varēs iegādāties pie vadītāja. Taču “Rīgas satiksme” pasažierus aicina braukšanas biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā. Ja tomēr biļeti sabiedriskajā transportā nepieciešams iegādāties, uzņēmums aicina vadītājam par braukšanas biļešu iegādi dot precīzu naudu.

“Rīgas satiksmē” arī atgādina, ka rūpēs par klientu drošību kompānija katru dienu iztīra un dezinficē visus transportlīdzekļus, kuri ir veikuši pasažieru pārvadājumus. Tiek tīrīti visi pieturstieņi, logu apmales, sienas, slaucītas un mazgātas grīdas un citas virsmas.

Transportlīdzekļu dezinfekcijai tiek izmantoti speciāli līdzekļi, kuri satur vismaz 70% etanola, tādējādi ierobežojot iespējamo COVID-19 izplatību. Tāpat galapunktos tiek veikta pastiprināta transporta līdzekļu vēdināšana, kādu brīdi atverot un paturot vaļā visas sabiedriskā transporta līdzekļa durvis.

1 komentārs