No 1. marta “900 sekundes” turpmāk būs skatāmas no plkst. 7.00

3 komentāri
No 1. marta “900 sekundes” turpmāk būs skatāmas no plkst. 7.00
PUBLICITĀTES FOTO

No šā gada 1. marta TV3 informatīvais raidījums ”900 sekundes”, pielāgojoties skatītāju paradumu maiņai, maina raidlaiku – turpmāk raidījums ēterā būs skatāms no plkst. 7.00 (līdzšinējo plkst. 6.00 vietā) līdz plkst. 9.00 (līdzšinējo plkst. 8.30 vietā).

”900 sekundes” ir pirmais informatīvais rīta raidījums, kas jau 16 gadu garumā ik darba dienu rītu modina skatītājus, informējot par aktuālāko Latvijā un pasaulē.

Covid-19 pandēmijas izraisītā ārkārtas situācija, kā arī ieviestie ierobežojumi ir būtiski mainījuši sabiedrības ikdienu, kas ietekmē arī TV skatītāju paradumus. Līdz ar to ir pieņemts lēmums – no pirmdienas, 1. marta, mainīt raidījuma ”900 sekundes” raidlaiku. Raidījums turpmāk būs skatāms no plkst. 7.00 (līdzšinējo plkst. 6.00 vietā) līdz plkst. 9.00 (līdzšinējo plkst. 8.30 vietā). Raidlaika izmaiņas tiek ieviestas uz nenoteiktu laiku.

”Raidījums ”900 sekundes” vienmēr ir sekojis līdzi visam aktuālajam, spējot mainīties līdzi laikam, jo mums vienmēr ir bijuši svarīgi mūsu skatītāji un viņu paradumi. Savulaik uz raidlaika sākuma laiku plkst. 6.00 pārgājām, jo cilvēku dzīve kļuva “ātrāka”. Daudzi dienu uzsāka jau plkst. 6.00 – bija jāved bērni uz skolu, jāpaspēj uz darbu. Šobrīd dzīve atkal ir mainījusies un mēs reaģējam uz šīm pārmaiņām, atgriežoties pie mūsu vēsturiskā raidlaika,” dalās raidījuma ilggadējā producente Diāna Vīlipa-Folka.

Informatīvais rīta raidījums ”900 sekundes” pastāv kopš 2004. gada 5. oktobra. Raidījums ”900 sekundes” ik darba dienu rītu no plkst. 7.00 līdz plkst. 9.00 informē skatītājus par būtiskākajām aktualitātēm politikā, ekonomikā, sociālajā jomā, kultūrā, sportā un sadzīvē gan Latvijā, gan pasaulē. Raidījumu vada moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja, Ivo Jurkāns un Tālis Eipurs, ārzemju ziņu apskatu veido Andrejs Mēters un Ģirts Krastiņš. Par sporta ziņām vēsta moderatori Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis, savukārt par laika ziņām stāsta Māris Grigalis un Mārtiņš Spuris. Raidījumu ”900 sekundes” veido producentes Diāna Vīlipa-Folka un Ilze Aginta, un izpildproducente Elizabete Vītola.