No 1. aprīļa Pasažieru vilciens ieviesīs tarifu zonas un dienas biļeti

Komentāri

Uzņēmums Pasažieru vilciens veicis vērienīgas pārmaiņas, ieviešot jaunu tarifu zonu sistēmu. Pirmās zonas biļete maksās 80 centus, un katrai nākamajai cena pieaugs par vidēji 50-60 centiem.

Paredzēts, ka kopumā cenas biļetēm samazināsies, kas piesaistīs vairāk klientu. Jau šovasar varētu tikt ieviesta arī moderna sistēma, lai par biļeti varētu samaksāt ar mobilā tālruņa aplikāciju. Tas īpaši noderētu steidzīgajiem pasažieriem, kam nav laika stāvēt rindās pēc biļetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 1. aprīļa biļetes cena vienam braucienam zonā A būs 80 centi. Iebraucot nākamajā zonā, cena augs par 60 centiem. Tātad B zonā – 1,4 eiro. C, D un E zonās summa augs par 50 centiem.

Foto

Tāpat būs iespējams iegādāties dienas biļetes.

Uzņēmums aplēsis, ka kopējie ienākumi līdz ar jauno sistēmu varētu kristies par 1,5%, taču to kompensētu pasažieru skaita pieaugums, jo biļetes, lielākoties, kļūtu lētākas. Jaunās sistēmas ieviešana nav lēts prieks – uzņēmumam tas izmaksā 270 000 eiro. Turklāt līdz ar jaunajiem Valsts ieņēmuma dienesta noteikumiem par kases aparātu nomaiņu pārmaiņu process ieilgs.

Video

Lasi vēl