Nežēlīgie kaķu šāvēji Mārupē rada bažas par bērnu drošību

0 Komentāru
Nežēlīgie kaķu šāvēji Mārupē rada bažas par bērnu drošību
Foto: anaa yoo /Flickr

Pēc tam, kad Mārupē izskanējuši vairāki gadījumi, kad ar pneimatisko ieroci sašauti kaķi, ciemata iedzīvotāji sākuši bažīties ne vien par savu mājdzīvnieku, bet arī bērnu drošību, ziņo Bez Tabu.

“Atnācu mājās, kaķis apgūlās un dīvaini elsoja. Viņš bija ļoti vājš. Aizbraucām uz klīniku un tur konstatēja, ka kaķim iešautas piecu milimetru skrotis – tās tika izņemtas ārā. Taču veterināri konstatēja, ka kaķis jau pirms dažām nedēļām bija sašauts,” stāsta sašautā kaķa Dekstera saimnieks Rainers.

Izrādās, Deksters nav vienīgais, kurš cietis no kaķu šāvēja. Aprunājoties ar kaimiņiem, atklājies, ka sašauti ir arī citi mājdzīvnieki. Trauksme celta arī sociālajos tīklos.

Veterinārārsti stāsta, ka sašaušana ar pneimatiskajām lodēm sevišķi bēdīgi beidzas putniem – parasti tos nākas iemidzināt. Kaķiem un suņiem ir cerība izdzīvot, taču dzīvnieki var tikt pamatīgi traumēti.

Tagad Deksters ir tiktāl atlabis, ka atkal vēlas iet laukā, taču dzīvnieka saimnieks ir bažīgs. Tikmēr citi Mārupes iedzīvotāji ir satraukti par to, cik droši vispār ciematā tagad ir iziet ielās.

“Sanāk, ka cilvēki staigā apkārt ar auksto ieroci. Viens ir tas, ka šeit staigā apkārt kaķi un suņi, kas arī ir mūsu ģimenes locekļi, kuriem ir tiesības iziet ārā, tur pačurāt un pakakāt un netikt par to sašautiem. Taču te staigā arī mūsu bērni. Es negribu pat iedomāties, kas notiek, ja ar tādu cilvēku sanāktu sastapties. Ja nu viņš pavērš ieroci pret cilvēku,” saka Mārupes iedzīvotājs, raidījuma Super Bingo vadītājs Armands Simsons.

Uzzini vairāk – skaties video!

0 Komentāru