Nežēlīgi! Saimnieki pārdod māju kopā ar visu suni!

1 komentārs

Gaužām nepatīkamā situācijā nonākusi aptuveni astoņus gadus veca rotveileru šķirnes jauktene, pie kuras, pašiem to negribot, tikuši cilvēki, nopērkot nekustamo īpašumu. Suņa saimnieks miris, bet mantinieki izlēmuši no mājas tikt vaļā, to pārdodot kopā ar visu dzīvnieku.

Ja saimnieka mantinieki patversmē nevērsīsies, sunim meklēs jaunas mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, ka Tu tās varat sunītim dot. Tad noteikti sazinieties ar patversmi Mežavairogi, zvanot uz tālr. nr. 29256261.

Tāpat vienmēr varat pal’idzēt patversmei gan, ziedojot savu brīvo laiku un padarot kādu labu darbu, gan, protams, ziedojot naudu, lai dzīvnieki būtu paēduši.

Novembris dzīvnieku patversmēs ir tas laiks, kad darba pavisam noteikti pietiek un visu laiku jāmeklē vietu aizvien jauniem un jauniem iemītniekiem. Šajā laikā suņi parasti izlemj mazliet paklaiņot un mājās paši atnākt vairs neprot.

Ja dzīvnieks ir noklīdis, to nekavējoties jāmeklē. Taču arī šajā ziņā saimnieki grēko, jo cilvēki bieži ziņo par dzīvniekiem, kuri klaiņo jau dienām un nedēļām.

Foto:

Video!

TOP komentāri

  • zane
    +2 +2 0

    zane

    Rotveleri atzīst vienu saimnieku un nemaz svešam nav tik vienkārši ar tik vecu suni var būt pat bīstami

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl