Komentāri

Par marihuānas lietošanu arī turpmāk draudēs cietumsods, jo Saeima pārliecinošā balsojumā noraidījusi vairāk nekā desmit tūkstošu iedzīvotāju iniciatīvu par marihuānas dekriminalizāciju. Vienīgais cilvēks, kurš balsojumā atturējās, ir Artuss Kaimiņš.

“Es nevaru spēlēt duālu spēli, sakot, – nē, es neesmu pīpējis zāli nekad. Mēs to visi ļoti labi zinām, ka esmu to darījis. Un es absolūti iestājos par to, ka tieslietu sistēma ir jāatvieglo. Proti, es neuzskatu, ka cilvēku, kuram kabatā atrod divus vai vienu marihuānas cigareti, ir jāsūta uz Centrālcietumu ar cilvēkiem, kas ir zagļi, kas zog mašīnas vai galina cilvēkus un sēž vienā kamerā, jo pēc tam tas cilvēks iznāk ārā ar sakropļotu psihi. Tas nav normāli,” pauda A. Kaimiņš.

Foto:

Saeima tika aicināta mainīt likumus, lai 18 gadu vecumu sasniegušajiem par marihuānas audzēšanu, glabāšanu un nēsāšanu noteiktā apjomā nedraudētu sods, bet par marihuānas smēķēšanu sabiedriskā vietā varētu sodīt tikai administratīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Opozīcijas deputāts piebilst, ka balsojumā atturējās arī tāpēc, ka uzskata, – marihuānu būtu jāatļauj smēķēt nevis no 18, bet 21 gada vecuma, un to būtu atļauts glabāt mazākos apjomos, nekā ierosinājuši kolektīvā iesnieguma autori.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl