Neviena šovasar remontētā Rīgas iela vēl nav nodota ekspluatācijā

Komentāri

Šogad daudz runāts par Rīgas ielu remontdarbiem. Vispirms vasarā, kad haotisko darbu dēļ bija apdraudēta gājēju drošība, tad rudenī, kad darbus nepabeidza solītajā termiņā. Tāpat arī pat tagad, kad konstatēti darbos pieļautie defekti.

Jā, izrādās neviena no šovasar remontētajām ielām vēl nav nodota ekspluatācijā. Tas gan ir ilgs process, bet Satiksmes departamentā norāda, ka pilnīgi visām uzlabotajām ielām bijušas lielākas vai mazākas nepilnības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solījumu vasaras sākumā deva Rīgas mērs Nils Ušakovs:

Vēlēšanas beigušās, turpinām strādāt.Šādi izskatīsies Elizabetes, Valdemāra, Stabu, Brīvības, Dzirnavu un Merķeļa iela…

Posted by Nils Ušakovs • Нил Ушаков on otrdiena, 2017. gada 6. jūnijs

Taču realitātē viss nav gluži, kā solīts. Gan Zinību dienā, gan vairākas nedēļas pēc tās gājējiem vēl nācās lavierēt starp mašīnām un remondarbos uzraktām ielām, bet autobraucējiem – sēdēt sastrēgumos. Lai gan šodien remonti satiksmi vairs nekavē, neviena no šovasar remontētajām Rīgas ielām nav nodota ekspluatācijā.

 

 

Par notiekošo iedzīvotāju vidū viedokļi dalās. Portālā Skaties.lv 90% respondentu atbild, ka ir neapmierināti ar šovasar veiktajiem ceļu remontdarbiem. Savukārt šodien Rīgas ielās sastaptie pārsvarā uzsver, ka bija vērts vasarā pieciest neērtības, jo par rezultātu ir priecīgi.

Tikmēr sociālos tīklus atkal jau pārpludinājušas sūdzības par konstatētiem defektiem svaigi remontētajās ielās, īpaši Krišjāņa Valdemāra.

Taču, šķiet, visvairāk iedzīvotāji sūdzējušies par nu jau bēdīgi slavenajiem pagājušas vasaras remontdarbiem Barona ielā. Izrādās, šī iela vēl joprojām nav nodota ekspluatācijai. Atbildīgie uzņēmumi solās nepilnības novērst līdz šī gada beigām.

Lai gan Barona iela esot īpašs gadījums un, kā norāda Rīgas domes satiksmes departamentā, nekad nav bijis tik ilgi jāgaida līdz kādas ielas nodošanai ekspluatācijai, joprojām iedzīvotāji ar to nav mierā.

 

Tiesa gan, šovasar lielākais iedzīvotāju sašutums nebija par remontdarbu kavēšanu, bet gan par haotiski organizēto darbu un apdraudējumu gājēju drošībai.

Cilvēki sociālajos tīklos pauž sašutumu, ka solītais nav izdarīts:

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl