2 komentāri

Ne tikai galvaspilsētā Rīgā, bet arī patlaban sniegotajā Liepājā nesnauž pikantā “web-čata” organizētāji, kā arī “masāžas saloni”. Vervētāji ir gatavi daiļās liepājnieces ievilināt savos tīklos.

Darbs “web-čatā” tiek pozicionēts kā “interneta modeles” darbs, kurā jākomunicē ar cilvēkiem, izmantojot videokameras un “speciālas programmatūras”. Tiek piebilsts, ka darba laikā atļauts izmantot arī interneta vārdnīcas. Vidējā alga mēnesī par sarakstīšanos videokameru priekšā tiek solīta 500-800 eiro. Samaksa esot atkarīga no čata ilguma, tādēļ meitenēm nereti ir jāizģērbjas un jāveic citas darbības, ko vēlas “sarunu biedrs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī darbā tiek aicinātas meitenes “masāžas salonā”. Santa (vārds mainīts) arī uzraksta cilvēkiem, kas piedāvā šo darbu, un saņem visai interesantu atbildi, kas liek domāt, ka “salons” patiesībā nav nekas cits kā bordelis. Viņai tiek prasīts atsūtīt fotogrāfijas peldkostīmā vai apakšveļā, un brīdina, ka masāžas pakalpojumos ietilpst arī “kas vairāk”, ja klients vēlas.

Ko par to domā paši liepājnieki?

Lielākā daļa ir kategoriski – viņi neuzskata, ka tā ir meitenes cienīga darbavieta, un daudzi norāda – viņi nekādā gadījumā negribētu, lai šādu darbu dara viņu radinieces vai meitas. Savukārt ir arī tādi liepājnieki, kuri uzskata, – ja ir pieprasījums, tad ir arī piedāvājums, un tas, kā pelnīt naudu, ir katra paša izvēle.

Ko dara policija?

Tikmēr Valsts policija vēl nav saņēmusi nevienu iesniegumu Liepājā saistībā ar šādiem “web-čatiem”. Turklāt, ja šis ir oficiāls un reģistrēts peļņas avots un tie nokārtotas visas saistības ar Valsts ieņēmumu dienestu, tad šādās darbībās nav nekā pretlikumīga.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl