2 komentāri

Ne tikai galvaspilsētā Rīgā, bet arī patlaban sniegotajā Liepājā nesnauž pikantā “web-čata” organizētāji, kā arī “masāžas saloni”. Vervētāji ir gatavi daiļās liepājnieces ievilināt savos tīklos.

Darbs “web-čatā” tiek pozicionēts kā “interneta modeles” darbs, kurā jākomunicē ar cilvēkiem, izmantojot videokameras un “speciālas programmatūras”. Tiek piebilsts, ka darba laikā atļauts izmantot arī interneta vārdnīcas. Vidējā alga mēnesī par sarakstīšanos videokameru priekšā tiek solīta 500-800 eiro. Samaksa esot atkarīga no čata ilguma, tādēļ meitenēm nereti ir jāizģērbjas un jāveic citas darbības, ko vēlas “sarunu biedrs”.

Tāpat arī darbā tiek aicinātas meitenes “masāžas salonā”. Santa (vārds mainīts) arī uzraksta cilvēkiem, kas piedāvā šo darbu, un saņem visai interesantu atbildi, kas liek domāt, ka “salons” patiesībā nav nekas cits kā bordelis. Viņai tiek prasīts atsūtīt fotogrāfijas peldkostīmā vai apakšveļā, un brīdina, ka masāžas pakalpojumos ietilpst arī “kas vairāk”, ja klients vēlas.

Ko par to domā paši liepājnieki?

Lielākā daļa ir kategoriski – viņi neuzskata, ka tā ir meitenes cienīga darbavieta, un daudzi norāda – viņi nekādā gadījumā negribētu, lai šādu darbu dara viņu radinieces vai meitas. Savukārt ir arī tādi liepājnieki, kuri uzskata, – ja ir pieprasījums, tad ir arī piedāvājums, un tas, kā pelnīt naudu, ir katra paša izvēle.

Ko dara policija?

Tikmēr Valsts policija vēl nav saņēmusi nevienu iesniegumu Liepājā saistībā ar šādiem “web-čatiem”. Turklāt, ja šis ir oficiāls un reģistrēts peļņas avots un tie nokārtotas visas saistības ar Valsts ieņēmumu dienestu, tad šādās darbībās nav nekā pretlikumīga.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl