Komentāri
Neticami! Mežā piesietais suņuks piedzīvo brīnumainas pārvērtības
Foto: Ulubele / Dzīvnieku policija

Vai šajā staltajā sunī atpazīstat to nelaimīgo, kuru septembra vidū atrada Bolderājā, piesietu mežā pie koka, vaicā dzīvnieku patversme Ulubele. Īsā laikā šā suņuka dzīve mainījusies par 180 grādiem.

Jau vēstīts, ka septembrī Bolderājas meža masīvā tika atrasts suns. Dzīvnieks bija piesiets pie ķēdes un atstāts nomiršanai bada nāvē. Izrādās, ka uz šādu rīcību ir bijis spējīgs kāds vīrietis, kurš, nespējot par viņu parūpēties, vēlējās atbrīvoties no sava mīluļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš suņuka atrašanas ir pagājuši aptuveni divi mēneši, un dzīvnieku patversme izsaka pateicību visiem, kuri palīdzēja mums nodrošināt Ralfu ar viņam nepieciešamo barību un ārstēšanu. Protams, vēl ir ejam ceļš līdz veselīgai ķermeņa masai, bet domājam, ka piekritīsit, ka viņš izskatās nesalīdzināmi labāk.

Skaties foto:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl