2 komentāri
Neskaitāmi ķepaiņi un murrātāji vienuviet! Rīgā aizvadīta gadskārtējā izstāde “Dzīvnieku pasaule”
Izstādē dzīvnieku mīļotāji varēja sekot līdzi dižciltīgu suņu un kaķu sacensībām, aizraujošiem šoviem un konkursiem. Tāpat ikvienam bija iespēja iepazīt dažādus putnus, grauzējus, trušus, vistas un citus lauku dzīvniekus. (Skaties.lv)

No sestdienas, 16. septembra, līdz svētdienai, 17. septembrim, “Skonto” hallē notika gadskārtējā izstāde “Dzīvnieku pasaule”.

Izstādē dzīvnieku mīļotāji varēja sekot līdzi dižciltīgu suņu un kaķu sacensībām, aizraujošiem šoviem un konkursiem. Tāpat ikvienam bija iespēja iepazīt dažādus putnus, grauzējus, trušus, vistas un citus lauku dzīvniekus.

Vienlaikus izstādē darbojās dzīvnieku patversmes “Ulubele” stends, kur bija apskatāmi patversmē mītošie un no patversmes adoptētie kaķi.  Tāpat “Ulubeles” stendā dzīvnieku mīļi varēja gūt informāciju par dzīvnieku adopciju no patversmes, ielas kaķu pieteikšanu sterilizācijai, pagaidu māju došanu bezsaimnieka dzīvniekiem, kā arī ielas kaķu mājiņām un to izvietošanu minku dzīvesvietās.

TOP komentāri

  • Līga
  • Līga
    0 0 0

    Līga

    Tas runčuks, kurš bija Jūsu stendā un kuram ir vairāk par 8 gadiem ir burvīgs...vienkārši neatvairāms. Visjaukākais dzīvnieciņš visā izstādē. Noteikti adoptētu, ja apstākļi ļautu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl