Neskaidrības ar Murjāņu Sporta ģimnāzijas saslimušo audzēkņu transportēšanu

Neapskaužamā situācijā nonākuši Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņu vecāki, kuru atvases saslimušas ar Covid-19. Vecākiem paziņots, ka bērni jāved mājās pašiem. Tas nozīmē, ka pēc tam būs jāpaliek karantīnā, tādējādi zaudējot darbaspējas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Žanna

  Žanna

  Nez vai bija prātīgi izvadāt pa visu valsti slimos. Tagad varam gaidīt, ka statistika dubultosies. Vai Igauņi nerīkojās pretēji, kad Tartu universitātes kopmītnēs bija reģistrēti saslimušie?
 • ome

  ome

  Skaidra lieta - kad sportisti piedalās starptautiskās sacensībās un plūc laurus, tad valdība lepojas - "mūsu sportisti", bet kad sporta nometnē pusaudži saslimst ar covid, tad valdības attieksme ir - "savāciet savus slimos bērnus un liekat, kur gribat". SKPC pārstāvis uzskatāmi parādīja to, ka situācijas lēmējiem pietrūkst kritiskās un stratēģiskās domāšanas spējas, nav izstrādātas nekādas vadlīnījas un stratēģijas, lai atrisinātu tik vienkāršu jautājumu kā skolēnu evakuāciju, nemaz nerunājot par atbildības uzņemšanos.
 • opis

  opis

  uzskatu karantinai bija jābut skolā ,izolētās telpās ....ar dezinfekcijas lidzekliem pa visu skou ,,,atkal notiek atkratisanas ,jusu berns jus ar nematies ....tevam taisniba !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!