Komentāri

Nesen rekonstruētajā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) ēkā konstatēts bojājums, kura dēļ jāmaina divas stikla konstrukcijas. Pirmdien plānots sākt defekta novēršanu.

Izmaksas segs būvniecības un restaurācijas darbu veicējs – būvfirma Re&Re. Ņemot vērā zemo gaisa temperatūru, darbi ritēs īpaši uzceltā teltī.

Atjaunoto muzeja ēku ekspluatācijā nodeva pagājušā gada decembrī, bet bojājuma novēršana varētu ilgt aptuveni mēnesi. Pirmās ekspozīcijas muzejā apmeklētājiem durvis vērs 4. maijā.

Muzeja rekonstrukcija kopumā izmaksāja vairāk nekā 30 miljonus eiro, no kuriem 13 miljonus sedz Eiropas Savienības finansējums, bet pārējo Rīgas dome.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl