Neredzīga sunīte ļoti cer satikt savu cilvēku

Komentāri
Neredzīga sunīte ļoti cer satikt savu cilvēku
Foto avots: Ulubele

Apmēram divus gadus vecā Sise ir ļoti mīļa un draudzīga suņu meitene, kura pēkšņas slimības dēļ ir palikusi pilnībā akla. Neatkarīgi no tā Sise vēl aizvien ir ļoti dzīvespriecīga un alkst pēc cilvēka uzmanības, katru reizi sagaida asti luncinādama.

Vairāk par visu Sisei tagad vajag cilvēku. Cilvēku, kas būs blakus tagad, kad viss ir tik tumšs apkārt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Padalāmies ar šo ziņu, iespējams, tieši tavs “share” aizvedīs šo ziņu līdz cilvēkam, kurš būs gatavs uzņemties rūpes par Sisi.

Viņa šobrīd uzturas patversmē Ulubele un ļoti gaida savu cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl