NEPLP padomi vadīs Dace Ķezbere

Komentāri

Nesen apstiprinātais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes sastāvs šodien balsoja par vadītāja iecelšanu un atbildības jomu sadali.

Trim padomes locekļiem balsojot “par” un diviem atturoties, par padomes vadītāju iecelta līdzšinējā tās priekšsēdētāja vietniece Dace Ķezbere. Tas tiek skaidrots ar pārmantojamības nepieciešamību, proti, kamēr jaunie locekļi iepazīsies ar darba specifiku un dokumentāciju, padomes darbu vadīs cilvēks ar pieredzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt padomes priekšsēdētājas vietnieka amatā iecelts Ivars Āboliņš. Padomē arī sadalītas atbildības sfēras. Par Latvijas Televīziju pamata atbildība ir piešķirta Ievai Beitikai, bet līdzatbildība Dacei Ķezberei.

Par komerctelevīzijām pamata atbildība ir Guntai Līdakai, bet līdzatbildība Ievai Beitikai.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl