NEPLP izsludina 75 000 eiro vērtu konkursu komerciālajiem medijiem informatīvo materiālu sagatavošanai un izplatīšanai par Covid-19

2 komentāri
NEPLP izsludina 75 000 eiro vērtu konkursu komerciālajiem medijiem informatīvo materiālu sagatavošanai un izplatīšanai par Covid-19
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi 75 000 eiro vērtu konkursu komerciālajiem medijiem informatīvo materiālu sagatavošanai un izplatīšanai par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19”, liecina NEPLP interneta vietnē publicētā informācija.

Nolikumā norādīts, ka konkursa mērķis ir sagatavot un izplatīt komerciālajos medijos informatīvo materiālu – vismaz 15 projekta satura vienības – par jauno vīrusu, lai nodrošinātu pēc iespējas plašāku iedzīvotāju apziņošanu.

Materiāli tiks veidoti sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), lai panāktu efektīvu sabiedrības informēšanu par aktualitātēm, kas saistītas ar “Covid-19”, norādīts nolikumā. Konkursa finansējums ir 75 000 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Konkursa priekšmets ir regulāra informatīvo materiālu par “Covid-19” sagatavošana un izplatīšana komerciālajos medijos un daudzplatformu vidē ārkārtējās situācijas laikā. Paredzēts, ka projekta satura vienībās iekļaujamā informācija būs regulāri jāatjaunina un jākoordinē sadarbībā ar SPKC. Vienlaikus arī NEPLP ir tiesības piedalīties šīs informācijas koordinēšanas procesā.

Tāpat pretendentam būs jānodrošina projekta satura vienību – informatīvo audio un/vai audiovizuālo materiālu publiska pieejamība.

Pretendentam jāiesniedz projekta satura vienību apraksts, atbilstoši konkursa mērķim un priekšmetam, sasniedzamā auditorija, pārraidīšanas ētera plānojums un laika grafiks, informāciju par visām projekta satura vienību izplatīšanas platformām, atgriezeniskās saites veidošanas pasākumi, kā arī plānotais piešķirtā finansējuma izlietošanas apraksts.

Dokumentu pieņemšana notiek līdz 24. marta plkst. 10.00, savukārt iesniegto piedāvājumu izvērtēšana un lēmuma pieņemšana notiks ne vēlāk kā līdz 25. martam.