Komentāri
Nepilnu gadu veca meitene apdedzinājusies, uzgāžot sev karstu eļļu
Foto: Bridget Coila/Flickr

Zemgales reģionā termiskus apdegumus uz sejas, kakla un krūšukurvja guvusi 11 mēnešus veca meitene.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola pastāstīja, ka bērns ar roku aizķēris uz plīts stāvošu pannu ar karstu eļļu. Meitene nogādāta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemgalē termiskus apdegumus, uzgāžot sev tējkannu ar verdošu ūdeni, guvis 12 gadus vecs zēns. Viņš guvis termisku kājas apdegumu un nogādāts slimnīcā.

Kurzemē galvas traumu guvusi vienu gadu un piecus mēnešus veca meitene. Bērns ieskrējis ar pieri sienā un zaudējis samaņu. Meitene nogādāta Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Rīgā ar saindēšanās pazīmēm slimnīcā nonācis 16 gadus vecs zēns, kurš lietojis nezināmas izcelsmes augu maisījumu jeb tā dēvēto “spaisu”. Zēna uzvedība bijusi neadekvāta un agresīva.

Pagājušajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1158 izsaukumiem, no tiem 168 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl