Nepieskatīta Adventes vainaga dēļ izdeg dzīvoklis

Komentāri

Vienmēr tik mierīgajā Ozolnieku pilsētā vienas padzīvojušas kundzes dēļ noticis ugunsgrēks, kas varēja beigties traģiski gan viņai pašai, gan kaimiņiem. Kundze nebija pamanījusi, ka svecītes liesma jau plosās pa virtuves galdu.

Četrdesmit minūtes mājas jaunākie iedzīvotāji pavadījuši uz ielas. Vecākie ātrajā palīdzībā mērījuši spiedienu. Tikmēr glābēji klauvējuši visās durvīs pēc kārtas. Pāris atslēgu pat nācies uzlauzt, lai pārliecinātos, ka dzīvokļos kāds nav palicis un nenosmok dūmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašu ugunsgrēka vaininieci Degpunktā komandai neizdevās sastapt, jo viņu pie sevis paņēmušas meitas, uz laiku kamēr izkvēpušajā dzīvoklī nebūs veikts remonts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl